Skocz do zawartości

Prezenty


derek81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Gdzieś był podobny temat o prezentach na dzień kobiet, pomyślałem więc, że może czas jest teraz na przemyślenia i pomysły co dla dzieciaków?

 

O tyle z jednymi nie mam problemów, o tyle z drugimi mam niebagatelny problem...

Dziewczynki lat 8 i 2 odpowiednio: Szachy (chodzi na zajęcia); Domino obrazkowe ;)

Chłopak 8 lat... Brak pomysłu ( w zeszłym roku dostał klocki Lego od brata a ode mnie samochód sterowany na baterie) w tym nie mam pomysłu. Model samolotu, samochodu do składania? - Zależy mi, żeby nie siedział przed monitorem...

Dziewczynka 4 lata ( w zeszłym roku lalka) w tym brak pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo. Kiedys co święta klocki i bylem zadowolony:) jak by mi ktos dzis sprezentowal jakiś fajny duży zestaw tez bym się cieszyl jak dziecko:) pamiętam technics dopiero wchodzily a moje samochody juz miał powstawiane diody i kierownica na mechanizmie z nitki skrecala:) wiec tez potwierdzam - lego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Model samolotu, samochodu do składania?

 

Fajny pomysł jeśli chłopak lubi coś sklejać. Można kupić coś bardziej ambitnego i wspólnie sklejać, zabawa dla taty i dziecka. Klocki fajne, sam kupiłem dla chrześniaka  na Mikołaja Lorda Vadera z Lego i razem składaliśmy, trudny był... nawet dla mnie ;-)

Generalnie ja patrzę czym się dzieciaki interesują, albo o co pytają.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku syn 3,5 roku - dostanie swoje pierwsze Lego z serii City - co prawda wskazania wieku sugerują, że jest na nie jeszcze za mały, ale to się okaże. Najwyżej poleżą rok w szafie.

Inna sprawa, że jest miłośnikiem wszystkiego co związane jest z autami z serii Cars ( Zygzak McQueen, Złomek i ferajna) - dostanie dodatkowo zestaw do malowania, rysowania itp. sygnowany tą właśnie serią, duże auto- stację benzynową i naprawczą z tej serii i pewnie kilka mniejszych upominków.

Córka w wieku 15 miesięcy zabawki typowo edukacyjne - domek do składania dla zabawek, fotelik który opowiada bajki, śpiewa i recytuje rymowanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie LEGO nigdy za wiele:) natomiast w tym roku zwróciłem uwagę na polską firmę COBI która robi też niezłe klocki, a szczególnie wozy wojenne. ceny rozsądne, a modele bardzo duże:) na przykład http://cobi.pl/zabawki/klocki/mala-armia-ww2/     

ja dla 6-cio latka wziąłem T-34, zobaczymy kto się będzie lepiej bawił - On czy ja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...