Skocz do zawartości

Sposób na kuny wchodzące do komory silnika...


tony_tr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Witam

 

Pracuje w sklepie motoryzacyjnym i miałem ostatnio przypadki że klienci szukali czegoś na kuny, są środki chemiczne w sprayu "odstraszacze" z firmy boll i k2 , jak twierdzą klienci działają :) ponadto na allegro znajdziecie elektroniczne odstraszacze zwierzyny montowane pod stałe zasilanie pod maska - też działają (sprawdzone zadowolona klientka przyniosła czekoladę w podziękowaniu że kuna dała jej spokój :P )

mam nadzieje że pomogłem jak by ktoś coś więcej na temat zapraszam

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi sprayami to trochę kiepsko bo komu by się chciało co chwile tam psikać. Ja od ostatniego "ataku" zacząłem wieszać kostkę domestosa w komorze silnika. Jedna spokojnie starcza na 2-3 miesiące. Muszę teraz to wieszać bo pomimo, iż to prawie pół roku po wizycie kuny w komorze silnika to pies dalej ciska nosem przy silniku więc jej zapach dalej tam jest. Nie chodzi mi o to, że każdy pies z ulicy podchodzi mi do auta bo tak nie jest, po prostu mój pies gonił raz kunę koło domu więc zna jej zapach. To chyba nie przypadek, że ciągle zagląda mi pod przednie nadkola :D Wtedy jest najgorzej bo jeśli nie da się tam jakiejś chemii to wejdą kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


elektroniczne odstraszacze zwierzyny montowane pod stałe zasilanie pod maska - też działają

 

Widziałem test w jakimś programie TV, po uruchomieniu takiego urządzenia kuna, czy jakie tam zwierzę było, bardzo się tym gadżetem zainteresowała. Na pewno nie uciekła ;)

 

W ogóle ostatnio jakaś masakra ze zwierzakami. Nie pamiętam tylu saren przelatujących przez drogi, dzików przy domach. Kuzyn jest rolnikiem  i petardami goni z pola łabędzie, żeby mu nasion nie wyjadały. Żadne strachy i symulatory sokołów nie działają. 

Świat idzie do przodu, to i zwierzaki jakieś bardziej kumate są chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...