Skocz do zawartości

Jakie to radio?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów,

i proszę o pomoc w zidentyfikowaniu mojego radia w Tucsonie. 
Może dzięki temu zdobędę instrukcję przy pomocy, której uda mi się sparować radio z telefonem bo tak na czuja się nie udaje http://hyundaiklub.pl/forum/images/smiles/icon_sad.gif . 
Nie mam też widzy nt. jak jak zakodować radio w razie odcięcia zasilania, więc kiedyś może być katastrofa na całego  :mur1:.

 

 

post-17986-0-59227700-1446068098_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów,

i proszę o pomoc w zidentyfikowaniu mojego radia w Tucsonie.

Może dzięki temu zdobędę instrukcję przy pomocy, której uda mi się sparować radio z telefonem bo tak na czuja się nie udaje http://hyundaiklub.pl/forum/images/smiles/icon_sad.gif .

Nie mam też widzy nt. jak jak zakodować radio w razie odcięcia zasilania, więc kiedyś może być katastrofa na całego :mur1:.

Może lepiej zapytać tutaj na forum hyundaia. http://hyundaiklub.pl/forum/index.php?redirect=index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz instrukcje do różnych roczników http://justgivemethedamnmanual.com/hyundai/hyundai-tucson-owners-manual/

Nie ma tu takiego radia jak Twoje, ale popatrz na inne może Cię naprowadzą.

Czy po naciśnięciu przycisku "PAIR" twój telefon w urządzeniach bluetooth widzi radio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz udało mi się chyba sparować bo w ustawieniach bluetooth pojawiło się OBD II. Jednak po usunięciu z telefonu sparowanego urzadzenia (OBD II), ponownie nie mogę tego zrobić, nie wiem dlaczego. Nie wiem także dlaczego pokazało się OBD II skoro jest to urządzenie/narzędzie diagnostyczne a gniazdo do tego przeznaczone jest puste (jeśli je prawidłowo rozpoznałam).

post-17986-0-21533400-1446217901_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz udało mi się chyba sparować bo w ustawieniach bluetooth pojawiło się OBD II. Jednak po usunięciu z telefonu sparowanego urzadzenia (OBD II), ponownie nie mogę tego zrobić, nie wiem dlaczego. Nie wiem także dlaczego pokazało się OBD II skoro jest to urządzenie/narzędzie diagnostyczne a gniazdo do tego przeznaczone jest puste (jeśli je prawidłowo rozpoznałam).

 

Może jakiś samochód z takim urządzeniem stał obok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Vbe, szkoda gadać!! Napisałam do Hyundai Polska i otrzymałam odpowiedź, że jest to usługa serwisowa, którą świadczą ASO podczas gdy ja już byłam w serwisie dwa razy i nie potrafili mi niczego zaproponować. Ponadto uprzejmie poinformowano, że instrukcją nie dysponują. Utknęłam w martwym punkcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vbe, szkoda gadać!! Napisałam do Hyundai Polska i otrzymałam odpowiedź, że jest to usługa serwisowa, którą świadczą ASO podczas gdy ja już byłam w serwisie dwa razy i nie potrafili mi niczego zaproponować. Ponadto uprzejmie poinformowano, że instrukcją nie dysponują. Utknęłam w martwym punkcie

Spróbuj wejść w ustawienia radia, znaleźć opcje bt, wyczyścić listę i wybrać opcję parowania. Powinno być np. pod przyciskiem setup.

Niektóre radia nie pozwalają na sprarowanie "z zewnątrz", tylko przez ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprawdziłam co po raz kolejny co kryje się pod klawiszem setup i nic mi do głowy nie przychodzi. Na załączonej fotce pokazałam kolejne funkcje mojego radia, jest ich 5 ale żadne nie wygląda na to czego szukam. Jak można się domyślić ustawienie można zmieniać tylko w zakresie ON/OFF.

Popatrzcie może ktoś z Was ma coś takiego w swoim radio i ma pojęcie jak można przy pomocy takiego menu wywołać inne polecenia.

 

pzdr.ViolettaD

post-17986-0-15577100-1447782167_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...