Skocz do zawartości

Boschmann atx 990 + Lanzar MAX PRO 154D


boras18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedał bym boschmana i mysle ze jakies 500 zł jeszcze bym mogł dołozyc ale to dopiero za miesiac lub 2 za boschmana z 500 zł dostane... wiec fundusz około 1000zł . czyli rozumiem ze narazie moge słuchac na tak podłaczonym głosniku pod jedno wyjscie i sie nic nie stanie ..??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wzmaka ESX Quantum Q 275.1 do tego Lanzara miałem taki piec teraz ma go kolega właśnie pod takim Lanzarem i gra to bardzo potężnie.

 

Wzmacniacz trzyma głośnik idealnie za mordę DF>500 !!! robi swoje

 

Wzmacniacz można kupić na ebayu niemieckim za 249 Euro lub szukać używki chodzą czasami po 140-160 euro

 

Cena w Polsce za używkę to jakieś 550-600 PLN możliwe że bedę mógł załatwić takie cudo

 

http://ampguts.realmofexcursion.com/ESX_Quantum_Q275.1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D1000P5 SONY do kupienia w PL na znanym portalu aukcyjnym

 

Moc na papierze 900 RMSu przy 2 ohmach

 

Jak kto lubi :) Osobiście wolałbym coś oldschoolowego kupić (dobry wzmacniacz zawsze sie przyda ) głośniki można zmieniać jak rękawiczki :rotfl:

 

[ Dodano: 2009-04-22, 18:46 ]

Kolejny kandydat na wzmaka dla Ciebie boras18 to Infinity 1600A moża go kupić używanego w PL w dobrej cenie

 

Brzmienie poprawne moc całkiem przyzwoita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boras18, Pisales bez sensu na Elce i teraz ciagniesz ten szit tutaj, a wyraznie wszystko miales napisane co i jak wiec czemu nie potrafisz ruszyc glowa co ?

500zł i pojdzie jak swieza bulka ? hehe dobre to ci powiem na poczatek ze koles drugi raz wysawil atxa + skrzynka BM za 450pln i juz miech nie moze sprzedac, obserwuje od jakiegos czasu sytuacje na alledrogo i to nie jest takie kolorowe jak sie wydaje!

 

Twoja sytuacja jest prosta i wystarczy rozejrzeć sie za innym przetwornikiem ale po co jak mozna zawracac glowe na forum i robic szit :)

O 990'tce Na forach jest tyle ze wystarczy poswiecic godzinke na lekture i masz wszystko jasne..

 

Powstrzymam sie od cytowania Kapitana B. :]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gain to glosnosc :hyhy:

super bass - podbicie

 

crossover jak sama nazwa wskazuje.. zwrotnica

hpf - czyli od ilu hercy chcesz odciac pasmo, do gory. Czyli np jak bys podlaczal pod wzmacniacz zestaw jakis na przod.

lpf - do ilu chcesz. A tu znowu jak bys mial suba podlaczonego :)

 

a tym przelacznikiem pomiedzy sobie wybierasz czy chcesz lpf czy hpf..

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders156, ok masz racje co do gaina wg mnie lepiej dać więcej gain a podbić zero wtedy muzyka jest bardziej naturalna. Swoją drogą miałem CP i jakiś tam głośnik u jeśli nie dało się podbić to nawet przy max gain słabiutko pracował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba mocowo nie wyrabial , a jezeli z moca bylo ok to uwazam to za absurd takie produkowanie wzmaka zeby bez podbic i podkreconego gaina nie dawal rady , duza czesc radyjek ma wyjscia 2V czyli jednak sporo brakuje zeby go musiec krecic na maxa ale tez uwazam ze jezeli wybierac jedno z dwoch to lepiej wiec ej gaina niz podbicia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders156, ja u siebie obecnie mam w radyjku wyjscie 5v i jesli adekawtnie ustawie na wzmaku na Helixie to przy zero podbiciach basu i na flat w radyjku oj cieniutko z basem i dlatego mam skręcone prawie na max gain i troszeczke podbicie i flat na radyjku i jest ok. Więc jeśli bym ustawił tak jak "książka pisze" to bym miał z tego tyle basu co z samych wooferków w drzwiach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...