Skocz do zawartości

Peiying PY-BB300X VS Blaupunkt GTb 8200


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem bo nie wiem który subwoofer wybrać. Samochód to Clio tak ze bagażnik za duży nie jest i chciał bym subwoofer mały i aktywny. Głownie słucham muzyki clubowej i trochę rapu. Wiem ze jakiegoś super efektu z tych produktów nie będzie. To który lepszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że z "małego, aktywnego" przeskakujesz na marnej jakości 12" + wzmak.

Jak nie chcesz tracić dużo miejsca, a ma kopnąć to poszukaj uDimension RM208SL lub nowszego Prox 208, zapodaj im jakieś nieduże mono klasy D i będziesz miał to o czym mówiłeś na początku tematu.

Jeśli natomiast zmieniłeś zdanie i w grę wchodzą pasywne skrzynki + wzmak to ogranicza Ciebie tylko wyobraźnia i kasa.

Wpisz w google nazwę głośnika, który Ciebie interesuje i po niej dopisz "strefa car audio". Jeśli google nie znajdzie nic to znaczy, że nikt z forum nie uważa tego przetwornika za ciekawy na tyle, żeby strzępić sobie język wyrażając o nim swoją opinię. Nikt też nie powie Ci "bierz w ciemno" tego Blaupunkta, bo to Twoja kasa i to Ty musisz podjąć ostateczną decyzję. Jeśli nie zdecydujesz się na jeden z głośników polecanych na forum to wiedz, że przecierasz szlak i robisz na swoją odpowiedzialność (co nie znaczy, że nie trafisz na nic ciekawego czy wartego tych kilku wydanych złotych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze glosnik jest tani nie znaczy, ze nie gra...

Zagra dobrze ale nie tak dobrze jak drozsza konkurencja na wyzszych glosnosciach to oczywiste ale dla spokojnego grania da rade. 

Ja serio polecalbym wygluszyc drzwi. Czesto daje to lepszy efekt a i bagaznik pusty a w takim autku ma to znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zagra dobrze ale nie tak dobrze jak drozsza konkurencja

 

w takim razie po co kupować drogie głośniki jak blau gra świetnie i to jeszcze za taka cenę., chyba czas przerzucić sie na niebieska kropkę :P

a tak serio to masło maślane kolego piszesz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchale nie jednego. Oczywiscie jest roznica. Ale problem jest w tym, ze nie mozna robic tak jak robice. Jezeli goscia stan na taki zestaw to trzeba mu doradzic jak wyciagnac z takie zestawu ile sie da a nie tylko jezdzic, ze gowno kupil. To jest przykre po prostu bo nie kazdego stac.

To co pisałem widzialem u znajomego, ma on tam jakiegos starego magnata do pewnej glosnoci jakos gral ale im glosniej tym gorzej, nie czysto, walil, dudnil. Jak masz lepszy glosnik, drozszy to przy takiej samej mocy no zagra on lepiej tu nie ma co dyskutowac. Dlatego taka roznica w cenie i w mocy ktora glosnik moze przykac. Ale no niestety nie kazdego stan na suba za 500 czy 1200zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i rozumiem, ze sporo osob robi blad, ze kupuje zanim sie dowie o co chodzi. Ale sam powinienes wiedziec, ze jak by tu przyszedl i zapytal jakiego suba moze kupic za 200zl to by dostal odpowiedzi typu dorzuc do 400 bo inaczej nic dobrego nie kupisz, albo za 200 to mozesz wygluszyc drzwi a nie kupic suba. Itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był w okazjach Emphaser za 150 zł. Skrzynkę uzywke można wyrwać za 70 Pln, wzmacniacz za 200-250 i za niecałe 500 zł. masz zestaw, który chociaż przykopie po plecach, a i jakościowo też nie będzie ostatni. Zresztą, można i taniej coś złożyć. Widziałem zestaw Jbl Gto804 z mono RF za 400 zł. Fajny zestaw, sam bym takim nie pogardzil i nie wstydził się za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kretmg92 -co Ty za przeproszeniem dyrdymały gadasz?

 

Po pierwsze jakby suby za 200zł grały tak jak te za 400 czy 600, to jaki byłby sens kupowania tych droższych?

Po drugie, to WY, w sensie zieloni w temacie myślą, że kupując suba Magnata Mega 1500W suber uber bass bossted ze wzmacniaczem Auna-Sruna 2500W zrobią w aucie zamieszanie jakich mało!

Po trzecie, nikomu nikt nie każe tutaj kupować samych high-endów, masa ludzi IGNORUJE panujące tu zasady i wjeżdża z tematami takimi, że zwyczajnie ręce opadają, kiedy to odpowiedzi na nie mają pod nosem.

 

Myślisz, że chcemy tutaj źle dla wszystkich? To powiedz mi, komu bardziej zaufasz?

a) właścicielowi sklepu car audio, który chce sprzedać tzw. "równiachę" byle by poszła i prawdę mówiąc wciśnie Ci wszystko

b) Panu z hipermarketu którego obeznanie w temacie kończy się na zmianie USB w swoim radiu w aucie

c) osobom z tego forum które nie mają zupełnie żadnego interesu w tym, że Ci doradzą, nie zarobią na tym, nie dostaną premii

Więc jak myślisz? Chcemy tutaj źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...