Skocz do zawartości

VII piknik Chomiąża Szlachecka - wrażenia.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie było tragedii :) A za spalanie - przepraszam - i tak myślałem że się ledwo wleczemy  :zalamany:  Droga obadana więc nie przeszkadza już ten czas poświęcony  :wink: 

Następnym razem bym wybrał jednak przez Kloczbork i Jarocim. Droga spokojniejsza, lepsza nawierzchnia i sporo lasu/drzew za którym, jak brak klimy  - łatwiej się można schować :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mowilem wam zebyscie targali na Kluczbork.  Ale Jarek zawsze wybierze jakas dobra alternatywe.

My w tamta przez wrc i pn z drobnymi failami bylismy w 8h a z powrotem 9.5z mala wycieczka do Kruszwicy no ale to dzien powrotow, korkow i wspaniałych polskich drog.

 

Italski : oto przeslanie od mojej żony. 

20150810_110426.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem pierwszy raz i tylko niestety na chwilkę ale musze powiedzieć ze zupełnie sobie inaczej wyobrażałem osoby z którymi miałem okazję rozmawiać bardzo ciekawie :P myślałem ze dużo będzie małolatów a tu sama poważna wiara w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) za rok napewno będę na dłużej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyższa pora wydzielić temat podsumowujący tegoroczny piknik

Podsumowanie pikniku w jednej fotce:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c9c42cf41472.jpg

Przy okazji należy podziękować organizatorom imprezy za całokształt oraz firnie SONIA DRAGA (dystrybutor Morel'a, JL Audio i Caliber) za ufundowania wspaniałych nagród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy dalej zyjcie w przekonaniu ze to Radek robi zwrotki do tycb wszystkich ciekawych instalacji.

Ta Raadkowi nie szło lutowanie to zatrudnił Sylwie do układania finezyjnych lutów :rotfl:

 

Radek to tylko słupek :rotfl:

Sercem i mózgiem i uszami jest Sylwia :hyhy:

 

Wydało sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...