Skocz do zawartości

Zabudowa Golfa MK2


drink2020
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

 

Jak pewnie zauważyliście jestem nowy na forum :hyhy:

 

Trafiłem tutaj przez waszego kolegę Ruska i mojego bardzo dobrego kumpla ;D Pozdrawiam :D

 

Moje CA zaczęło się od fajnego Pioneera ale później zostawiłem jednak jakieś no name z usb,karta pamięci itp xD Do tego podłączone były 2 peying jakieś 16.5 oczywiście drzwi nie wygłuszone hehe :hyhy: Do tego był wzmak podpięty (nie gadam jaki bo az wstyd xD ), to napedzalo mi również skrzynkę z jakimś no name ;D Gralo to fajnie oczywiście na was by nie zrobiło wrażenia ale dla mnie nie słyszący nic "lepszego"było ok ;p (Stare czasy)

 

A teraz to co siedzi w golfie :D

 

Niestety radio zostało ;( ale w przyszłości zmiana pewnie na clariona :P

 

Przód wygłuszony Taśmami dekarskimi (napisałem taśmami ponieważ pracuje jako cieśla i mam resztki taśm np: metrowe, 2 metrowe kawałki które zostały z pracy ;P chyba każdy rodzaj w drzwiach jest ;d nawet zbrojona ; D twarda menda,wszystko free :D)

Głośniki: Padło na helixy 62.1 z Ruskim stwierdziliśmy ze będą ok jak na ta cena :D Graja narazie pod samym radiem ;( , ale co najważniejsze graja o niebo lepiej jak tamten stary zestaw, kick mnie zadziwił ;D wszystkie śrubokręty itp w schowku latają :P graja głośno i czysto jak na radio Ruski może potwierdzić :P Ciekaw jestem jak to pod wzmakiem zagra, myślę ze w niedziele odsłuchamy (gwizdnę Ruskiemu axtona ;D)

 

Tył jeszcze nie zaczęty (fundusze) ale myślę nad mds08 lub jakim Re ale mam maly metlik ;( Muza to club 70% hh 20% inne 10% co proponujecie?:P)

 

Zdjęcia dodam jutro jak rozkręcę tapi :P

 

Narazie tyle ale będę się starał hajs odkladac i wkładać w autko :P I tak szczerze to jestem bardzo zadowolony z tego co narazie jest

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze mnie przywitacie :P [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 :P witam ! hehe w koncu ktoś z okolicy xP

po 2 :D dzieki za uwzglednienie :P hehe

po 3 http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif podlacz kabelki i sprawdzimy te helixy pod axtonem :P

po 4 :P mds a Re .. to 2 różne koncepcje :D

po 5 :P foto foto foto.. oczywiście dla potomnych :P

 

... Do tego był wzmak podpięty (nie gadam jaki bo az wstyd xD ) ...

drink2020, niema sie czego wstydzic kazdy z nas jakos zaczynal swoja przygode z ca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruski Przestań z tym wzmakiem ;p To było nie porozumienie :P zresztą sam wiesz;p

 

Jutro pobawie sie z tymi kablami... ale wiesz co zrobię kable pociągnę głośnikowe normalnie a czincze podłączymy tak tylko dla sprawdzenia... bo trzeba ekranowe kupić... i się dowiemy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P+-->

(ruSki http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif)
po 3 :P podlacz kabelki i sprawdzimy te helixy pod axtonem :P
pod jakim?? Nie oczekujcie cudów http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

:P+-->

(ruSki :P)
po 1 :P witam ! hehe w koncu ktoś z okolicy xP
okolicy?? "N.T" ?? Myslalem o Nowym Tomyslu czy Nowym Targu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drink2020, czesc

Jesli terez jestes zadowolony to po zkleceniu tego z axtonem na 100% szybko dokupisz dopałeczke hehe :P

Szkoda ze masz grajka lipnego ale to tez ma jakis + bo po zmianie ulyszysz roznice i bedziesz pozytywnie zaskoczony...

pozdrawiam, wesolych swiat i milego pobytu na forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos cos do axton'ka ? :P :P hehe wg. mnie na poczatek wzmacniacz niczego sobie ;] cena/jakosc ;P (wiadomo kazdy swoje chwali xPP)

 

mokrego jutra wam zycze ;]

 

[ Dodano: 2009-04-12, 14:40 ]

okolicy?? "N.T" ?? Myslalem o Nowym Tomyslu czy Nowym Targu :P

 

Nowy Targ :P

a drink, mieszka w Mikołowie a tu czasami wpada ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor No nie mam daleko :D Ja w mikolowie pracuje;) i tam spedzam 80% czasu :D mozna cos skminic :zly: Tam cieplej jak u nas w gorach :P

 

Sebring Kolego ja dopiero zaczynam z CA i po podpieciu axtona szok ;p granie mi sie podoba :P Do tego sklepac skrzyneczke i juz cos tam umcyk umcyk bedzie :P To jest auto przejsciowe wiec na poczatek trzeba cos zeby gralo :P Jak Kupie prelude z pewnoscia sprzet CA nie bedzie odstawal duzo w tyleza wami jak Narazie jestem zadowolony

 

Kumpel ma 2 jajca alpiny za 150zl i nie ma startu z tym do tego blaupunkta skrzynke nie liczona i wzmak 2 kanaly kenwood twierdzi ze ma 2x100 po tym co slyszalem u mnie i u Ruska mysle ze wiecej jak 2x40-50 nie ma...

 

Powiem tak :D Dzieki Wielkie Ruskowi bo gdyby nie on bym dalej na purkawkach sluchal ;p ALe sadze ze niedlugo apetyt wzrosnie i pewnie jeszcze w golfie zobaczycie nowa instalacje :D zdjecia dodam jak rozkrece drzwi ;D moze jutro :P

 

Wesolych i mokrych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gwizdnol mi axtona i niechce oddac :P hehe :P ale powiem wam szczerze zaskoczylo mnie jak to gra .. ten basik z 16 to jednak jest ten basik z 16 :P tweetery tez przyjemne dla ucha. nie gwizdza tak jak te viby u mnie.. :P ale mysle ze to centrala idzie (co kraj to obyczaj xP) :P

 

no nic.. ide jakiego wiaderka poszukac :P

 

 

..samej wilgoci dzis wam zycze :chytry::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam, jestem "świeżak" na tym forum, cynk mi dał kuzyn Balcer, dzieki wielkie bo już widzę, że na pewno sporo informacji mi się stąd przyda :P a i z pewnością poznam wielu ciekawych ludzi :P

 

piszę w tym temacie bo zdecydowałem się na identyczny krok, kupiłem kilka tyg temu nareszcie swoje własne autko - Mazda 323F 1.8 115KM http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif)) przesiadka z Punto 1.1 :/ heh czuć różnice :P no ale już wracam do sedna...no i po rozmowie z kuzynem doszliśmy do wniosku ze moje CA zacznę właśnie od Helixów DB 62.1 z porządnym wygłuszeniem, a w dalszej kolejności w miarę przypływu gotówki zmienię napęd ( obecnie tylko radyjko Pionek DEH-30MP ) i zabudowa bagażnika :D

 

w tym tygodniu mam nadzieje zamowię zestawik i znajde jakiś dystans do tego i wezmę się do roboty :D)) czytając opinie to aż nie moge się doczekać efektu końcowego, myślę, że będę w pełni usatysfakcjonowany http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif))

 

drink2020 za ile wyhaczyłeś ten zestawik? i gdzie kupowałeś?

 

btw. jestem z Gliwic, więc i ja daleko nie mam w razie jakiejs zoorganizowanej akcji :P)))

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suerte ten zestawik kupilem niestety drogo ;( bo w saturnie w tychach 279zl... ale jak narazie nie zaluje zakupu :P Na necie wychaczysz go pewnie 230-250zl moze i nawet taniej :P Pod axtonem pokazuja juz pazurki :P jak mam na 15/45 vol i z laud on to w schowkach w drzwiach srubokrety tancza i lusterka cale lataja...:P Wczoraj kumple mnie zatrzymali i gadali ze slychac mnie jakies 300-500m od nich :P tweetery daja :P moze i nie uwierzycie ale tak jest nie spodziewalem sie tego po tym zestawie :D i graja naprawde dosyc czysto :P oczywiscie da sie 35vol to juz nie wyrabiaja ale to wiadome ogolnie oki :P kumple sie jaraja tym sprzetem wiec jak ja mam sie nie jarac :D aaaa i WITAJ na forum :D

 

mastah22 kolego niestety nie bede bo weekendy w gorach :D dziewczyna :D:P

 

Dobra koledzy lece z laska dupe przewiez

 

Pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhm, no patrzyłem na różnych portalach i ceny wahają się od 229zł wzwyż... muszę tez do tego kupić dystans, chyba że zdecyduje się na swoje wykonanie dystansów, ale wątpie bo z czasem nie jest tak kolorowo, a poza tym nigdy tego nie robiłem i mogłoby być ciężko :P

Twoja pochlebna opinia aż wyostrzyła mi apetyt na ten zestawik, poważnie :P heh w tym tyg je zamówię i postaram sie jak najszybciej je ulokować na swoim miejscu :P))

 

ahh, dziewczyna - obowiązki... :P:P:D

 

3maj sie! pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego suerte Ja dystanse robilem sam :P zobacz w "Wasze instalacje" eclipse 2g :P (a ja dalej zdjec nie mam ;( jak bede na slasku to dodam bo aparat tam zostal ;(() tak samo mam zrobione i to nie z mdf tylko z plyty wiorowej :P do tego tasma dekarska i silikon;) mi sie podoba :P i po pracy z tym robilem http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif o godzinie 18 z pracy i do 23-24 przy autku ;)3 dni i wszystko bylo juz jak trzeba ;)tylko rano do pracy ciezko wstac bylo :P(ale jak sie ma hobby to tak przewaznie jest :P) najpierw trzeba zmyc brud benzyna ekstrakcyjna zeby tasma łapała;) i pozniej opalarka a jak sie nie ma to palnik tez bedzie ok ;D , moim zdaniem lepsza chyba jest tasma dekarska zbrojona na lepienie dziur w drzwiach bo twardsza jest :P

 

To tyle :P lecem bo laske juz jeczy ze chce jechac ;p eloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie po głębszym namyślę zdecyduje się na własnoręczne wykonanie, zaoszczędze kilka pln a i nowe doświadczenie wpadnie :P i zadowolenie pewnie będzie większe :P także jutro po pracy, ściągam tapicere, pomierzę wszystko, płyte wiorowa mam w piwnicy i zaczynamy zabawe :P)) o efektah bede informował :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie :P po co placic za cos co mozna samemu zrobic :P ja jestem za tym zebys sam zrobil :P wiecej radosci z tego ;D oczywiscie mozna do zakladu CA jechac ale po co? Zaplacisz 2 razy wiecej i do tego zalezy na jaki zaklad trafisz.... jedni zrobia ok a drudzy wpiernicza 2 kawalki tasmy zeby bylo i skasuja jak za woly ;( ja tam nie wierze im ;p doswiadczenia nabierzesz i moze kumplom trzeba bedzie cos takiego odklepac? :P

 

PS. Ma ktos na stanie z 10l 95?? bo rezerwa swieci xD a na cpn sie mi nie chce jechac... heh :P

PS.2 Gdybyscie widzieli jakie kable ida :P Wyrwalem boszmanka 7m:D za 20 zl xDD Ruski ocenil na ok. 8mm2 :P takie ladne fioletowe :P musi ladnie wszystko wygladac Jeszcze kabelki zasilki i chincze trza nowe bo to ze starej instalacji jak golf kupiony byl byly :P aa i blaupunkty byly podlaczone :D jakie ciezkie magnesy :D ale zawieszenie sie rozlecialo... próchno ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suerte Jak to sie mowi kazdy swoje chwali :) Heh oczywiscie mi sie bardziej podobaja ruska viby czysciej graja ale cóż :P plakac z pewnoscia nie bede :D bo sprzet jest ok ;D napewnona na chwile styknie ;D Aha i co radzicie axtona tego czy jakis inny sprzet?? mysle zeby zostal na pozniej :hyhy: na przod pozniej cos lepszego trza bedzie :) jak to sie mowi apetyt rosnia w miare jedzenia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...