Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Najlepsza nazwa głośników: UBL :)

Do góry
Cytu

 

 

Po Polsku "Jubel", to i by pasowało :D

 

 

 


A jak Koleś sprzedaje auto w podobnym stanie to pewnie pisze: "Zjechało do kraju na sprawnej lawecie ..." :)

 

Dokładnie, a pierwszy właściciel przy sprzedaży "kiedyś to to nawet i jeździło" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Ci dadzą te całe odsłony? Myślisz, że ktoś z przeglądających, nawet zainteresowanych podobnym samochodem, weźmie takie ogłoszenie na poważnie?
Żadnych konkretnych danych poza interwałem wymian oleju i kompletu zimowych opon, szczególnie że wystawiający niby jeździł tym samochodem. Akurat jestem świeżo po poszukiwaniach samochodu i gdyby samochód nie był w promieniu 100km, żeby się rekreacyjnie przejechać, to nawet nie wykonałbym telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Ci dadzą te całe odsłony? ….

 

To że mnie i mojemu szwagrowi disco polo się nie podoba to nie znaczy że nikt tego nie kupi - i jestem pewien że są tacy którzy uznali, że to fajna aukcja, z pomysłem, a im więcej ogląda tym szybciej się trafi amator - reklama może się nie podobać ale jak widać działa i jeden drugiemu ją pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ktoś, kto szuka samochodu, to i tak przejrzał już większość ofert na tym najpopularniejszym serwisie i nadal przegląda w poszukiwaniu nowych.

To nie facebook, to oferta sprzedaży i tu liczą się konkrety. Takie aukcje jestem jeszcze w stanie zrozumieć w przypadku samochodu do ~2000 zł, gdzie sprzedający wychodzi z założenia, że nic nie straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz ilu ludzi łyka taki kit. Tyle się w tv i necie mówi o sposobach naciągania sprzedających, a głupich nie brakuje. Myślałem, że ludzie już trochę zmądrzeli, a tu na dniach szwagier przyjeżdża leciwą Skodą Fabią. Pytam gdzie kupił? W komisie, odpowiada, "idealny stan, tylko 130tyś przebiegu, dziadek tym jeździł", więcej pytań nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


http://olx.pl/oferta...html#62de283c42

przedmiotem sprzedaży są glosniki basowe samochodowe w bdb stanie gwarancja sprawnosci dla tych co myślom że som za drogie zapraszam do kupna nowych 220 złoty za sztuke :D

 

Skrzynia jbla na innej aukcji tez ciekawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis szpachlibry:

 

" zamienie lub sprzedam opla calibre kolor cameleon

 

wyposarzenie :

klima

skóra

elektryka

 

w ciągu miesiąca wymieniłem :

wydech cena 320

wzmocnienie czołowe cena130

szyba czołowa + uszczelki cena 490

chamulce przud 395

światła 300

maska 90 + montarz 20

w sumie na wszystkie pierdoły poszło 2.000 tysiące

oc oraz badania techniczne ważne

do poprawek : lakierka

jeśli chodzi o klime trzeba podłączyć pąpe do przewodów

CO CIEKAWE POSIADAM LICZNIK NA PODZESPOŁACH CORWETTY , LED , TYLKO TRZEBA GO PODŁĄCZYĆ "

 

Ta pisownia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ale ciekawi mnie ten licznik od CORWETTY
hmmm licznik jest od calibry ale ma

 


CO CIEKAWE POSIADAM LICZNIK NA PODZESPOŁACH CORWETTY , LED , TYLKO TRZEBA GO PODŁĄCZYĆ "
prawdopodobnie na samą myśl calibra generuje ze 2 konie więcej :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...