Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

człowieeeeeku, kumpel to znalazł ostatnio w garazu z nudów myslałem ze umre ale mam tu lepszy kFFFFFiatek:

 

Usiadzcie :

 

http://allegro.pl/audi-80-b4-car-audio-i3192442591.html

Jak milusio w tym bagarku :rotfl:

http://www.ebay.co.uk/itm/Car-stereo-system-Focal-JL-Audio-Sub-Amps-Door-speakers-Wires-/130898327713?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item1e7a25f8a1

Oko Saurona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 http://allegro.pl/glosnik-basowy-500-wat-okazja-i3224798037.html

 

"stan wizualny okreslam na dobry, poniewaz do tuby ktora sam robilem byl lekko za mały, i musialem odgiac ten metalowy obwod, co widac na zdjeciach, jednak w niczym to nie przeszkadza ! naprawde polecam !"

 

nie pasował to trochę poodginał i jest git :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać, bo UWAGA! - opis aukcji pochodzi z oficjalnej strony dystrybutora. :szok:

 

Cytat:

"TEN SYSTEM MA NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY W TEJ KLASIE CENOWEJ.
Midbass o szybko schodzącym koszu mieści się do większości europejski aut w miejsca fabryczne, gdzie producent przewidział wymiar 165 mm bez konieczności stosowania dodatkowych dystansów. Głośnik wyposażony został w wysokotemperaturową mocną cewkę, co pozwala na osiągnięcie mocy ciągłej RMS 60W (czyli 3 X większej od większości fabrycznych głośników)

Częstotliwość rezonansowa na poziomie 60Hz sprawia, że system jest idealnie dopasowany do większości niemieckich aut (np. VW, AUDI, OPEL,BMW), bo nie mamy problemu z brzęczeniem blachy lub elementów wykończenia, które wpadają w rezonans przy głośniejszym graniu.
Kapsułowa zwrotnica bardzo ładnie dzieli nam pasmo na głośniki wysokotonowe i nie wymaga dużo miejsca do montażu.

Tweetery wyposażone w neodymowe magnesy i niewielkie oprawki świetnie sprawdzają się w fabrycznych miejscach. Duży promień przenoszenia fal podnosi scenę dźwiękową w aucie.

Wspaniałe, pełne detali i niezwykle precyzyjne brzmienie, które doceni każdy zaawansowany miłośnik dobrej muzyki. Zrównoważone proporcje, duża dynamika i wysokie ciśnienie akustyczne- to docenią "zwyczajni" użytkownicy, którzy chcą poprostu znacząco poprawić oryginalne głośniki w Hondzie którym brakuje głębokiego basu, zaś tony średnie i wysokie prawie nie istnieją.

Po wymianie głośników wreszcie usłyszymy subtelne, miękie tony wysokie, wyeksponowany średni zakres z pięknymi wokalami i gitarami no i mocne, głębokie ale i precyzyjne basy, o wiele bardziej soczyste niż z seryjnego głośnika.

Ale tak już musi być, dopóki się nie posłucha dobrze grającego głośników, często nawet się nie wie, jak słabo gra seryjny głośniczek.

Zestaw wykazuje mocne zabarwienie w kierunku głębokiego basu, w tym zakresie bije na głowę wiele znacznie droższych systemów, zaś tanie głośniki typu Sony Pioneer Blaupunkt itp. nie mają szans... Lekko WYEKSPONOWANY zakres średni i mocny, nasycony ale bardzo miękki ton wysoki doskonale reprodukujący najwyższe pasmo (pow. 20kHz) - całość doskonale nadaje się do muzyki elektronicznej, klubowej i HipHopu.

DANE TECHNICZNE:
• Moc ...
• ...
• Wrażliwość: 90dB @ 1w/1m SPL
• Magnez 20oz / struktura magnesu 40oz
• ...

Dynamika jest powalająca: uderzający, mocny i pełny dźwięk jakiego jeszcze zapewne nie słyszałeś...
Głośniki te , to obowiązkowa pozycja na liście zakupów dla początkującego miłośnika car audio!!!"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie o sam "fachowy" opis - np. częstotliwość rezonansowa dopasowana do VW, Audi, itp. żeby drzwi nie brzęczały, wrażliwość 90dB, szybko schodzący kosz, zrównoważone proporcje brzmieniowe ... o mocnym zabarwieniu w kierunku głębokiego basu i ... wyeksponowanym zakresie średnim, duży promień przenoszenia fal podnosi scenę dźwiękową, itp., itd.

 

Linka celowo nie daję, bo zaraz się zacznie, że obsrywan na konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zobaczyłem że też tak jest przy innych produktach, ale ja trafiłem na taką twórczość na oficjalnej stronie innego dystrybutota, co już raczej niezbyt dobrze wygląda.

 

A niech stracę,w końcu niech każdy odpowiada za to co sam wypisuje na swoich stronach. To powinien być raczej ich problem, a nie mój.

 

http://basston.pl/pl/glosniki-samochodowe/72-dwudrozny-zestaw-glosnikow-cadence-cs2-65k.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Tylko na Allegro często jeden kopiuje opis od drugiego, a czasem też dołoży coś od trzeciego, aby tylko było więcej kitu. Potem powstają takie mutanty o wszystkim i o niczym zarazem. Mnie bardziej zdziwiło to, że takie coś przeczytałem na stronie dystrybutora sprzętu car audio, gdzie mogłoby się wydawać, że tam ktoś powinien mieć jakieś pojęcie o tym co oferuje, jakie to ma właściwości i chociaż z grubsza do czego to służy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...