Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Okazja ? Opis też niczego sobie, zwłaszcza, że to 4 kanały a na elce wisi taki za 120 pln

 

Unikatowy Wzmacniacz ALPINE MRV-F305 IDEAŁ Okazja! (2718409458) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

a tutaj ? Mały mezalians :rotfl: Bym się nawet nie przyznawał, że miałem pod R6 taki "wzmacniacz", zresztą cena, to ewidentne przegięcie

 

Głośniki DLS R6A + wzmacniacz 600W + kable (2718523516) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj ? Mały mezalians :rotfl: Bym się nawet nie przyznawał, że miałem pod R6 taki "wzmacniacz", zresztą cena, to ewidentne przegięcie

 

Głośniki DLS R6A + wzmacniacz 600W + kable (2718523516) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

I zapewnienie że nie jest pewien działania wzmacniacza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki wybieg , bo ma pewnie juz kupca ale chca to przez allegro dla bezpieczenstwa puscic . Kupiec za klocki zaplaci tysiaka ale allegro dostanie prowizje nie od tysiaka lecz od 1 zl (sam czesto tak robilem) ;)

A ja kontaktowałem się w tej sprawie z rzecznikiem praw konsumenta. Kupiłem kiedyś przez Allegro nowe felgi aluminiowe (4szt) za 1/5 wartości, a za wysyłkę gość wołał 1600zł. Kupiłem i koleś twardo żądał opłaty za przesyłkę. Zdziwił się gdy się dowiedział od rzecznika i Allegro, że ja jako kupujący mogę pominąć jego żądania co do kwoty i sposobu transportu i mogę przysłać do niego po odbiór towaru z góry opłaconego kuriera. Po jego usilnych błaganiach i tłumaczeniu, że wystawił tak, aby uniknąć wysokiej prowizji w końcu odstąpiłem od umowy, bo zrobiło mi się go żal (mam za miękkie serce). Więc odradzam wszystkim wystawianie przedmiotów na sprzedaż w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo , jesli w aukcji zaznaczysz ze nie ma odbioru osobistego i ze Twoja wysylka to jedyna opcja , to ...to klikajac KUP TERAZ zgadzasz sie na te warunki i nawet sad nic nie wskora. Sprawa konsultowana z rzecznikiem praw konsumenta ;) Co drugi sprzedawca dorabia na zawzonej przesylce i jakos nikt nic nie moze zrobic . Dodam wiecej , mozesz sobie kupic 10szt np. uszkodzonych pendrivow i wystawiac od 1zl (oczywiscie jako sprawne i kazdy na innej aukcji) , paczke robisz 15zl i teraz nawet malo Cie interesuje za ile skonczy sie aukcja . Ludzie wygrywaja je po 5zl (placa 5+15) i wysylasz poleconym za 5zl . Oczywiscie za tydzien zglosza sie ze "panie nie dziala" , Ty zgadzasz sie oddac kase ale ... oddajesz tylko 5zl . Policz sobie ile kasy zostaje i to zgodnie z prawem w naszym chorym kraju .

 

PS: aukcja kolesia jest jednak inna , bo ma odbior osobisty i ta droga paczka to chyba tylko dla odstraszenia i zeby kupujacy sam sobie odebral osobiscie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nikt nie będzie sobie zawracał głowy o 6 zł, ale o 1000 to już jest gra warta świeczki. Jest sposób, żeby to sprawdzić. Wystaw np. swój samochód za 1zł i ustal koszt dostawy na ile tam chcesz, ja kupię i się przekonamy kto ma rację:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no :D

a to takie ostrzeżenie :D ? Śmieje się bo nie ilość a jakość się liczy ,a baaardzo mało ludzi na siłowni ćwiczy chociaż poprawnie !

 

Tzn? Chodzi Dan o pocztę , czy avatar? Jeśli o avatar , to nie sprawdzaj emaila , bo za opluty monitor nie odpowiadam :rotfl:

Podrzuć Jarek i mi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...