Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przepraszam ale czy w naszym kraju nie obwiązuje takie coś jak domniemanie niewinności? Zomer jeśli nie masz pewności to nie oskarżaj gościa a jak bardzo Tobie zależy zgłoś tą sprawę do odpowiednich organów i po wyjaśnieniu sprawy głoś takie poglądy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale czy w naszym kraju nie obwiązuje takie coś jak domniemanie niewinności? Zomer jeśli nie masz pewności to nie oskarżaj gościa a jak bardzo Tobie zależy zgłoś tą sprawę do odpowiednich organów i po wyjaśnieniu sprawy głoś takie poglądy.

A czy ja go oskarżyłem? Napisałem "ciekawy" sprzedawca..

W koncu to jest dział "miszczowie allegro"-sprzedaje radia w 95% bez panela..

Miszczu sprzedaży..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo wystawie też ok 10szt jak zdjęcia porobię i co w tym złego? Może ktoś mu pokradł panele? :P

 

Yhy.. Nic nie sugeruje.. :)

Ale dystans do takich ludzi można mieć prawo.

Jakby przypadkowo cie zatrzymała policja z 10radiami bez panela-pomyśleli by że jesteś "uczciwym sprzedającym" ? :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro klient przyjeżdża z radyjkiem bez panela żeby mu zamontować nowe, bo ukradli panel, a po montażu zostawia radio, bo mu nie potrzebne a może mi się na części przyda (jakiś laser albo mechanizm) - to nie widzę w tym nic złego.

 

Hmm jeżeli było by to u mnie na mieście to nie ma problemu, współpracuje z Policją, zwłaszcza przed Euro :P gorzej gdzie indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

odnśnie tej aukcji

wysłałem wiadomość do sprzedającego: Witam :) chciałbym się dowiedzieć odnośnie tej tuby bnasowej. Rozumiem, że gra w systemie stereo, skoro dwukanałowa jest? Pod jakim wzmacniaczem grała? Chciałbym ustalić czy te 500W rzeczywiście wytrzyma.

pozdrawiam Dawid

 

odp:ja ją kupiłem kiedyś od znajomego który miał ją ze wzmacniaczem 500 W który kupiłem w pakiecie , niestety nie zdążyłem go wymontować przed sprzedażą auta . Gra bez zarzutów i myślę że podoła. Tak gra w stereo

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lightning Audio S4.15.VC2 500 W RMS KURIER GRATIS (2261549153) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

"Stan głośnika bardzo dobry zarówno technicznie jak i wizualnie."

 

Ciekawi mnie co jest pod namalowanym kółkiem na zawiasie :)

To chyba moneta rozmazana przez flesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...