Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://allegro.pl/glosnik-niskotonowy-firmy-mtx-model-thunder-2000-i2162662969.html - okazja a zarazem mega beka, ja poległem :D

 

Witajcie na kolejenej aukci tym razem Mam do sprzedania glosnik niskotonowy w skrzyni stozkowej zdjecia ladnie ta bestie prezentuja.Nieznam sie na parametrach,ale wiem ze w polaczeniu z wieza Technics daje taka moc od basu ze w calym bloku slychac i na podworku....Zalecam osobą zaineresowanym taka tuba o wysylanie smsow ja zawsze wieczorem poznym odpisuje lub oddzwaniam.Preferuje odbior osobisty plus przetestowanie jak tuba gra.Moj adres em@ilowy lukasz85legnica@o2.pl-zeby sie dogadac,lub mnie powiadomic ze chcesz zalicytowac,kupic.Ja w kazdy weekend pracuje... Zastrzegam sobie zakonczenie aukcji przed czasem bez podania przyczyny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyp firsta na śląsku

To jest Sosnowiec!

 

Oj Rob79 nawet nie wiesz jak nas z Przemkiem i Damianem w tym momencie obraziłeś! Sosnowiec to nie Śląsk ! Już wolę Częstochowę do Śląska podciągnąć specjalnie dla Bartka ale Sosnowiec i DG never !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Rob79 nawet nie wiesz jak nas z Przemkiem i Damianem w tym momencie obraziłeś! Sosnowiec to nie Śląsk ! Już wolę Częstochowę do Śląska podciągnąć specjalnie dla Bartka ale Sosnowiec i DG never !!! :)

Czekałem na odzew w tej sprawie. Uff..

 

Jest Śląsk, My (Częstochowa i inne wiochy w okolicy) i to coś na Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/tu...2157245165.html

 

 

Każdy z głościków ma po 500wat o średncy 30cm.

Do tego zestawu są zamontowane 2 wzmacniacze, jeden orginalny magnata, a 2 jest firmy bas refleks.

Te dwa wzmacniacze sprzężone są razem." hahaha

:wstyd:

o ile dobrze pamietam to magnaty xpressy 12 maja 200rms ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...