Skocz do zawartości

Matura tuż, tuż...


Rusek90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytania do obrazka są dwa (pierwsze jest związane szczegółowo z nim (czasami zdarza się ze przy opisywaniu już na nie odpowiesz to egzaminator może je pominąć i dać Ci za to maxa) a drugi jest tak pośrednio dla niego, że jak np masz obrazek z jakąś restauracją to pytanie może być w stylu "Dlaczego jedzenie fast foodów jest nie zdrowe?"

 

A obrazki podobno CKE daje na każde województwo inne. Np moja kuzynka teraz miała z niemieckiego (ale to są te same co na ang) kobietę przygotowująca sałatkę i mała dziewczynkę która jej pomaga, czyli bajka :)

 

 

 

 

a tak na rozluźnienie:

 

Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii kupiłeś ciągnikowy kultywator sprężynowy z zapasowym kompletem lemieszy półsztywnych i skaryfikatorem.

Zauważyłeś, że uszkodzone było łożysko toczne baryłkowe wahliwe w mimośrodzie oraz brakowało połączeń gwintowych ze śrubą pasowaną o trzpieniu stożkowym.

Chcesz zgłosić jego reklamację. Napisz na czym polega problem oraz gdzie i kiedy nabyłeś urządzenie i zaproponuj rozwiązanie problemu. Podpisz się jako XYZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmak chyba był do opisania :)
Gilotyn@, wpływ współczynnika tłumienia na pracę przetworników niskotonowych przy niskich częstotliwościach :D W trakcie wstępu FUBU już mial przerwane i 20/20 :)

 

No coz, zycie jak to mawiaja :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam panowie matematyka?:)

 

Ja pisałem podstawę i bardzo jestem zadowolony, szykuję się ładny wynik, z 2 czy 3 zadaniami tylko problem miałem (tzn nie w pełni rozwiązałem)

 

Porównując poprzednie lata (pisałem jako matury próbne) to ta jedna z łatwiejszych była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUBU, dowalili?

 

dla mnie jest to dziecinada te zadania. Niektóre to nawet nie trzeba rozwiązywać bo widać rozwiązania od razu. 30min to max na taką maturkę.

U mnie 3 lata temu to były silnie i inne krzaczki że faktycznie było trzeba się naliczyć i wraz gówno za przeproszeniem wychodziło :)

Fakt studiuję matmę i mam zboczenie na tym punkcie (oszczędzania czasu przy liczeniu) więc nie bierzcie mojej wypowiedzi całkiem poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna ta maturka z matmy (rozszerzona) widzę nie była chociaż nie ukrywam, że już nie pamiętam wszystkiego, ale wiem, że na maturze są tablice więc looz. Dużo było z funkcjami a to podstawa na studiach (miałem trochę braki w szkole, gdyż jak pomawialiśmy funkcje to leżałem w szpitalu :hyhy:

Życzę wszystkim maturzystą pozytywnych i zadowalających wyników i wypoczynku od szkoły (ok 5 miesięcy dla tych co w październiku chcą męczyć się dalej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do fizyki mam mieszane uczucia :hyhy: Rownie dobrze moge nie zdac (a wtedy witamy sierpniowa poprawke :) ) a rownie dobre moge miec kolo 80% Ale raczej jestem dobrej mysli, duzo bylo typu podstaw do wzoru w zasadzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...