Skocz do zawartości

Matura tuż, tuż...


Rusek90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie patrzylem ale slyszalem, w porownaniu o tym ze w tamtym roku musialem filozofowac o szczurach i ich rozterkach zyciowych, to smiac mi sie chce.

 

 

ciekawe jaki temat z historii bedzie na prace. :D czy znowu wegry

 

[ Dodano: 2009-05-04, 16:00 ]

a sesja zbliza sie wielkimi krokami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej się boję matmy :wstyd:

 

No moim celem z matmy jest >60%.

Najgorzej nie mam chęci uczyć się z polskiego prezentacji na ustną (na 18-go) leń mnie obleciał :D

 

Ja jak zdam to już się bardzo ucieszę. Oczywiście mowa o rozszerzeniu. Ale za 50% wzwyż to normalnie pójdę oddać 0,5 a potem się sponiewieram. :zdegustowany:

 

A tak w ogóle, to ja mam prezentację 7 maja :D Tak tak, w czwartek :P A mam może połowę tekstu.

 

Spadam do pisania. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski mam w piatek a ang w poinedzialek takze jest git http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif Byle tylko zdac fize to maturka zaliczona :zdegustowany: aczkolwiek za 50+ z fizy roz byloby pieknie :wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balcer, no to Ulead Video Studio, na torrentach tego od zemsty :D

 

Rozszerzony ang latwy :D Gramatyke moglem standardowo spieprzyc ale to max 2-3 punkty strace :D (na 5 xD ) Sluchanie i czytanie - o.O no banalne po prostu, takich flegmatykow dali do sluchania ze nie dalo sie nie zrozumiec Oczywiscie pierwsza czesc naipsalem w 20 minut potem musialem siedzeci do 10 az mnie wypuszcza z sali i potem jeszcze czekac na 2 czesc poltorej godziny :idiota:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypuszczali was przed koncem? :idiota: Ja miałem ponad godzine przerwy, bo tak wczesnie wyszedłem. Rozszerzenie dość proste. Ale to 3 zadanie ze słuchania masakra. Typiara myślała, że ładnie mówi z angielskim akcentem, a czasami nie dało jej się przez to zrozumieć :D Ale i tak słuchanie łatwiutkie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypuszczali was przed koncem?

 

W regulaminie matur jest, ze jak minie 50% czasu mozna wyjsc dopiero :D Dlatego musialem czekac do 10 zeby wyjsc :D

 

Ale to 3 zadanie ze słuchania masakra. Typiara myślała, że ładnie mówi z angielskim akcentem, a czasami nie dało jej się przez to zrozumieć

 

Eee moim zdaniem wszystko bylo wyrazne :D Tylko tego zdania z doswiadczeniem Laury nie zlapalem do konca ale chyba bylo ze ona jest experienced a nie unexperienced Ale to nie wylapalem bo sie zagapilem i pierwszego razu w ogole nie sluchalem :idiota:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde "nowa matura" wymaga tworczego myslenia, nie odtwarzania i wkuwania to mi sie podoba, zdecydowanie jest tematem łatwiejszym do przeskoczenia nizeli "stara" ktora zdawalem ja... Pamietam koniecznosc szukania a pozniej wkuwania odpowiedzi na kilkanascie zestawow po 3 pytania... Nie wspominam pisemnych czesci gdzie za h... nie bylo wiadomo co Ci sie trafi...

To byl stres i mordega ,ale pozniej czekaja was studia i "matury" co sesje :niepewny: Tylko ze stresy ze wzmozona siła i natezeniem :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaja was studia i "matury" co sesje

 

Święte słowa ... będziecie się śmiać jak sobie przypomnicie swoje matury ... kolokwia i zaliczenia na studiach, to dopiero będą "przeżycia" , a matura wyda wam się jakąś tam "kartkówką".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...