Skocz do zawartości

Jakie sensowne tweetery


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale auto nie jest docelowe na kilka lat, pojeżdze nim z 1 rok i pójdzie do żyda, nie bede potrajał jego wartosci :)  inaczej bym tak zrobił. Tasme przyciąłem z 2cm od góry drzwi zeby to odrazu nie spłynelo, niektórzy maja i 3 lata i jest ok. Jedne drzwi robie juz dwa dni i jutro zostalo mi tylko wygłuszyc drzwi od strony wewnetrznej, no i drugie. A wydawało sie to takie proste i szybkie :) teraz wygląda to tak, w miejscach gdzie przynitowane sa blachy pójdzie z 2-3 warstwy tasmy.

 

http://images68.fotosik.pl/981/b276272915dcdc0bm.jpg http://images68.fotosik.pl/981/eb334897a4140ee4m.jpg

acha, wszystkie łączenia drutów od zamków itd... obsmarowałem silikonem, tak jak i gniazdo wyjaciowe wiazki elektrycznej z drzwi, nad głosnikiem zrobiłem daszek z blachy wygietej i przynitowałem je, wszystkie blachy które widac przy dotyku z blachą drzwi, sa tam na tasmie piankowej klejonej dwustronnej. Matka smiała sie i pytała czy jade na wojne :):) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasme przyciąłem z 2cm od góry drzwi zeby to odrazu nie spłynelo, niektórzy maja i 3 lata i jest ok.

 

Tu nie chodzi o to że spłynie czy śmierdzi. Dekarka jest matą uszczelniającą a nie wytłumiającą.

Jest miękka jak szmata i jest równie skuteczna jak fabryczna gąbka zamykająca otwory technologiczne.

 

Na stp silver czy na gms'a wydałbyś 250-300zł. 

 

Polskie podejście. Byle na siłe zaoszczędzić 100zł a potem płacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od budżetu i auta. Jeżeli ktoś nie wie czy autem pojeździ jeszcze miesiąc, czy pół roku to może być szkoda wywalać kasy na maty. I nikt tutaj nie płacze.

 

Jeśli chodzi o polskie podejście - sam robiłem auto matami app. Jeśli auto na słowo honoru przeszło badanie techniczne, to wolę zaoszczędzić tą kasę na c nowe maty do nowego auta. Bo po co wydawać dwa razy tą samą kasę w przeciągu kilku miesięcy? Głośniki przełoży, maty już nie.

 

Oczywiście maty są na pewno lepsze od dekarki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem, mianowicie sopran jest dobry, bas tez mam dobry, sub rockford r1, głosniki w drzwiach ground zero gzic 650, tweetery Wavecor TW030WA02 lecz słabo słychac vokal, chciałbym dokupic jeszcze jakies głosniki zeby dobrze bylo słychac vokal. Zamiescił bym je nad głosnikami ground zero, sa tam dodatkowe otwory w drzwiach. I teraz nie wiem jakie głosniki byly by dobre w cenie okolo 200zl moga byc sprawne uzywki, czy 13cm, czy 16cm + dystanse oczywiscie i czy pod wzmacniacz czy pod radio hmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem, mianowicie sopran jest dobry, bas tez mam dobry, sub rockford r1, głosniki w drzwiach ground zero gzic 650, tweetery Wavecor TW030WA02 lecz słabo słychac vokal, chciałbym dokupic jeszcze jakies głosniki zeby dobrze bylo słychac vokal. Zamiescił bym je nad głosnikami ground zero, sa tam dodatkowe otwory w drzwiach. I teraz nie wiem jakie głosniki byly by dobre w cenie okolo 200zl moga byc sprawne uzywki, czy 13cm, czy 16cm + dystanse oczywiscie i czy pod wzmacniacz czy pod radio hmm.

 

Czytałeś to? http://www.car-audio.waw.pl/PolskiCarAudioFAQ.pdf

 

Brak średnicy to pewnie kwesta zwrotnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...