Skocz do zawartości

piłka nożna... temat dla kibiców.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajne te ceny na Bolsat premium, zwłaszcza w ipli.  :rotfl: Tego można sie było spodziewać. Ponoć Zygmunt się dogadał i na nc+ do końca roku mają być wszystkie mecze w ramach ich oferty. TVP ma pokazywać nadal wybrany środowy mecz i skróty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przed owa ofertą miałem przedłużkę abo. Wziąłem plan za 50 dych. A teraz się okazuje, że w planie za 70 paczek są te kanały w cenie abo. Chyba się przejdę do salonu. Pytanie czy dostępne tylko z satki, czy też w ipli za te dodatkowe 20 dychy.


Nie doczytałem... pisze wyraźnie... Pakiet IPLA Polsat Sport Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No dzieje się, dzieje się w tych pierwszych meczach :))) Panowie... jak Wam działają te bolsatowe kanały premium... 1 i 2 nadają ciągle. A reszta na dany mecz? W szczególności chodzi mi o IPLE. Swoją drogą 40PLN za 7 dni dostępu - super oferta :))) Dostęp odnawialny w tej samej cenie też #upy nie urywa ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja patrze na tych dziadów w TVP... a mogli jakis lepszy mecz wybrać niż ta dziadoska Barcelona

Hmmm....jak Barcelona jest dziadowska,to co powiesz o Juwentusie?

Hmmm....jak Barcelona jest dziadowska,to co powiesz o Juwentusie?

Hmm...jak Barcelona gra dziadowsko to co powiesz o Interze Mediolan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle brak cr7, co brak zmian w składzie. Oni wygrali już wszystko, przynajmniej większość z nich. Potrzebna rewolucja i zmiana pokoleniowa

 

Hmm...jak Barcelona gra dziadowsko to co powiesz o Interze Mediolan?

 

Inter w tym meczu, bardzo słabo. Po odbiorze piłki, nie wiedzieli co z nia zrobic. Klub w przebudowie, teraz nie liczy sie styl, tylko wyniki. Brak srodka pola, gzie barcelona dominowala. Nie jest to ten zespół co w 2010r. Brak indywidualnosci, ktorzy biorą grę na siebie. Kontuzja Nainggolana tylko to uwypukla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z realem w tej niemocy wygrali nawet CSKA , nie wiem zatem czym się podniecasz?

Tam trzeba zamieszać łopatą, brakuje chyba mocnej ręki bo mobilizacja Assensio by się przydała, Benzema i pół człowiek pół śmietnik też pottzebuja zmian... klubów.

 

A dziś po urazie Marceli, będzie dramat.

 

Jedynie kogo mi nie szkoda to tego dziada Ramosa. Cwaniaka.

 

Najgorzej wyszedł na tym czibo kurła, uciekł z Chelsea tzw, Conte,żeby wpaść znów w Conte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...