Skocz do zawartości

piłka nożna... temat dla kibiców.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W lidze rządzi przez ostatnie 7 lat... Na 7 możliwych tytułów Barca zgarnęła 5, a po 1 Real i Atleti. Chcąc nie chcąc trzeba przyznać, że Barcelona to cały czas ścisły top na świecie, bo praktycznie co sezon mają jakieś trofeum na koncie w ostatnich latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taa... A w jego miejsce przyjdzie zapewne Benitez, który jak dla mnie to trener na tym samym poziomie co Nawałka albo Smuda. Perez może jest świetnym prezesem jeśli chodzi o kwestie ekonomiczne, ale na futbolu to się on nie zna.

 

Dokładnie. Dopóki będzie perez to będzie zmiana trenera co 2,3 lata, i niby jak drużyna ma być zgrana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Realu nawet nie potrafił podać prasie konkretnego argumentu dlaczego Ancelotti został zwolniowy wydukał raptem "drużyna potrzebuje nowego impulsu". Bilans Pereza w ostatnich latach to 7 ważnych tytułów na 35 możliwych. Liczby nie kłamią. I nie wydaje mi się żeby to była wina piłkarzy czy trenerów. Ja rozumiem, że w Realu jest presja na wyniki, ale nie od razu Rzym zbudowano. O czym Perez chyba nie wie... :looka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na ten temat -> http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary,pseudokibice-slaska-zaatakowali-fanow-sevilli-na-autostradzie-,artykul,572539,1,833.html?

Ja rozumiem, że chęć odwetu czy zemsty czasem bierze górę, ale... Skoro Hiszpanie u siebie zrobili z siebie bydło to czy Polacy nie mogą być gorsi i idą w ich ślady? Czy to już taka durna mentalność Polaka-kibola, że nie liczy się nic poza byciem chuliganem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...