Skocz do zawartości

Ceny usług CA. OT z tematu o zakładaniu firmy


ded
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cena nie jest wyznacznikiem jakości. Kiedyś pewna instytucja publiczna ogłosiła przetarg na wykonanie platformy edukacyjnej. Miała na ten cel 100 tyś (nie ujawniła tej informacji). Oferty były od 20 tyś do miliona. Wszystko zależy od podejścia do tematu. Przypomina mi się kawał, jak to dwóch nowych ruskich rozmawia i jeden się chwali krawatem za 1000 dolców. Drugi odpowiada: Ty idioto, jak byś mnie zapytał to bym Ci powiedział gdzie możesz dostać identyczny tylko za 2 tyś...

 

Ale jak ktoś wspomniał, poczekamy i zobaczymy. Przewrotnie powiem, że najważniejsze żeby mi się podobało i żebym miał poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Z drugiej strony liczę na konstruktywną krytykę, w razie czego będę prosił o poprawkę. W końcu za 400zł mam prawo wymagać, prawda? ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBL GTI 508 mk2- sprawdzone łopatologicznie, dają rade

 

Michał, wypij kawę, drugą... :)

To ,że Ty wiesz, bo sobie wyliczyleś, potem nabyłeś/załatwiłeś i sprawdziłeś, nie neguję. Ba, pamiętam z dyskusji o gti, gdzie wyszło ,że już w od 4 litrów gti 660 się doskonale czują a to  są 16ki.

Sprawa się rozbija o to ,że jest jeden gość co robi za stówkę i drugi, który (oczywiście nie jestem wróżką) , ale kupił jakiś tam ciekawy dla siebie zestaw 2 way, nie biorąc pod uwagę gdzie ten pierwszy go zaaplikuje (pełnie drzwi, kickpanel, plastikowy panel :D ) .

Załapał? :)

Pytanie więc jak to zagro... ;) Skoro 95% klocków ca jest pod pełne drzwi krojone.

A najlepiej jeśli kolega ded, pochwali się nabytkiem jeśli chodzi o głośniki i się doradzi czy ma szansę to zagrać, czy ewentualnie niech zapyla z paragonem skoro kupił nowe i nabędzie coś innego.

Nie ma w tym żadnej złośliwości, tylko szkoda wywalać pieniądze w błoto i nie ważne czy jest to 100 zł czy tysiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@truck. Od założenia takiego tematu zacząłem ale do tej pory zero odpowiedzi. Może teraz się wypowiesz http://www.strefacaraudio.pl/topic/45477-bmw-e39-kombi-i-dobranie-wzmaka-i-tweeter%C3%B3w-do-zestawu/ Tweetery kupiłem Sinuslive s25, wzmak Phonocar ph544 od forumowego kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrałem nie całkiem skończone bo było mi potrzebne. Drzwi są wyklejone podobnie jak w galeriach na forum ale w jednych coś trzeszczy na nierównościach więc cyknę fotkę gdy pojadę na poprawkę. Strojenie było na szybko ale już teraz dźwięk jest fajny- nie przesadzony w żadną stronę. Słychać dużo więcej niż na oryginalnych głośnikach. Chłopaki, którzy byli w warsztacie mówili, że gra super czysto, lepiej niż ich droższe zestawy zamontowane w busach ale traktuję to z przymrużeniem oka.

 

Ktoś się orientuje które klawisze na kierownicy powinny działać po zamontowaniu tego sterowania? http://allegro.pl/sterowanie-z-kierownicy-bmw-e46-e39-e38-mini-17pin-i5190079811.html

BMW e39 rok 97, kierownica z trapezowym środkiem. Działa tylko +/- głośność a liczyłem także na zmianę utworów/stacji radiowych i przełącznik radio/cd.

 

Jak będę miał konkretne fotki to podrzucę do oceny w stosownym miejscu na forum. Szukam też jakiejś polskiej instrukcji do Pionka 88RS albo chociaż opracowania konkretnych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Teraz wpadłem na temat.

I tak dzieje się z każdą branżą, budowlanką, mechaniką, chyba tylko dentyści są nie do złamania.

Jak to jest możliwe, że normalnie działająca firma robi coś za 1000 zł, a nagle znajdzie się ktoś, kto ogarnie to za 400 zł?

Rozumiem, bez działalności można zrobić coś taniej, ale ku... bez przesady. Zaczyna mnie obrzydzać ten chory kraj i głupie myślenie społeczeństwa.

Ded, jak Ci się sprawuje sprzęt po kilku miesiącach? Jak sprawa się zakończyła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...