Skocz do zawartości

BMW e39 kombi i dobranie wzmaka i tweeterów do zestawu


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu gromadziłem graty w celu instalacji CA ale nie było czasu i chęci na solidne tego zamontowanie. Obecnie chcę pomysł zrealizować i sprawa wygląda następująco:

Auto to BMW e39 kombi, rok 97.

 

Obecnie mam:

Alpine 88RS

Tonsil Speed 1300 w drzwi

Skrzynka z bass reflex i głośnikiem Tonsil 25cm 60W

Wzmacniacz Quadral traffic Radon (mam z nim problem)

Piszczków nie mam.

Wszystko składa firma CA ale kupuję ja bo chcę mieć fakturę.

 

Google nie bardzo daje mi sensowne wyniki więc liczę na wasza pomoc, bo za tydzień chciałbym już mieć brakujące graty. Co do piszczków to potrzebuję coś proporcjonalnego do mojego zestawu i żeby dało się je upchnąc w oryginalne miejsca. Cena do 200 zł. Kilka dobrych opinii znalazłem o Sinuslive NEO28S. Ponoć mają też dobre zwrotnice. Może doradzicie coś innego wartego zainteresowania?

 

Wzmacniacz dostałem ale nie sprawdzałem jego działania a po kilku latach w garażu niestety nie gra jak powinien. Nie reaguje na high pass i low pass oraz dzwięk jest taki "chrypiący". Jakiś serwis wzmacniaczy wycenił na oko naprawę na kwotę podobną do ceny wzmacniacza więc chyba kupię coś innego. Przymierzam się do Alpine V12, 4 kanałowego. Najchętniej używka ale może poradzicie konkretny model. Czy może robić tego Quadrala? Jeśli tak to gdzie? 

 

Muzyka której słucham to pop, kawałki które można usłyszeć w RMF-MAX więc nic mocno ambitnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...