Skocz do zawartości

VII Piknik SCA- pytania i odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam jeszcze taka sprawe.

Jako ze przyjezdzam z rodzina dopiero w sobote, wiec miejsca w domkach pewnie beda juz porozdzielane, tym bardziej ze jestem juz 59-ty na liscie :)

Doczytalem, ze rodziny z dziecmi sa w tej kwestii traktowane priorytetowo, nie mniej jednak wolalbym uniknac sytuacji, zeby ktos musial mi ustepowac miejsca na nocleg.

Pytanie brzmi, czy mozna zalatwic pokoj w hotelu na ten jeden nocleg? I czy powinienem to ogarnac sam (placac wtedy jak za pobyt bez noclegu) czy przez organizatora (oczywiscie uwzgledniajac cene pokoju i oplate organizacyjna)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Skoro rodziny maja priorytet to nie powinno być problemu.

 

Wiem Daniel, ale

 

 


Doczytalem, ze rodziny z dziecmi sa w tej kwestii traktowane priorytetowo, nie mniej jednak wolalbym uniknac sytuacji, zeby ktos musial mi ustepowac miejsca na nocleg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze lista się wydłuża to jutro będę wiedział ile pokoi hotelowych możemy dostać. Wiem tylko ze są nieco droższe niż domki, ale wszystko podam Kamilowi na tacy jutro co i jak. Jako że Mirek wspomniał ze pieczywo załatwiłem, to w tym roku musimy gdzieś w sklepie lub piekarni kupić bo już tam nie pracuję. Teraz przeniosłem się do dużej sieciowki a tam już nic nie da się "bokiem" Panowie ja chciał bym tylko aby pogoda był, a wtedy to nawet mogę jeść z grilla bez ketchupu. Chyba ze Juby zrobi swoją miksturę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie lista zaskoczła trochę, ale się nie przejmujcie :)

Są jeszcze miejsca w hotelu + dorzucimy sobie materace po pokojach i jakoś wyrównamy te składki.

 

 

Namioty też można rozbić obok?

 

 

Rodziny z dziećmi zawsze maja miejsce piorytrtowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie rezerwacji pokoju w hotelu na 2 osoby czy mozna odrazu zarezerwowac I czycena byla by wyzsza?? Jesli tak to Iile by trzeba by wplacic za dwa noclegi (piatek I sobota)??

Chodz o to ze moze zostane na dluzej I wolalbym juz nie zmieniac spania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie się wpisujcie na listę i wpłacajcie normalnie.

Później będziemy się grupować i ewentualnie dopłacac Ci co chcą w pokojach :)

 

Mamy do dyzpozycji około 80 miejsc łącznie (67 w domkach) 13 w pokojach (ale nie hotelowych, bo tam już brak miejsca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...