Skocz do zawartości

VII Piknik SCA - Chomiąża Szlachecka 7-9.08.2015 - LISTA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bez przesady,nie wyrywaj się przed szereg.Wiem na czym to polega.

Skoro wiesz, to po co napisałeś post o tym liście wysyłanym do domu przez admina? Chyba tylko dla dymu lub pokazania jaki jesteś dowcipny.

Oczywiście, że wiesz na czym to polega. Jak chyba wszyscy na tym forum. Pytanie więc czy jest jakaś przyczyna, dla której taki mail nie może zostać rozesłany do wszystkich użytkowników forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była lekka ironia,jeśli nie zrozumiałeś nie mój problem.Uczestnicy którzy biorą udział w pikniku jakoś nie potrzebowali maili i zaproszeń tym bardziej że twierdzisz że przeglądasz forum codziennie więc nie szukaj winnych tej sytuacji poza sobą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z hostessą czy bez?

Piknik od kilku lat jest zawsze w tym samym terminie.

Nie stękajcie, skoro się dało d... To zaciska się zęby i wpisuje na listę za rok, gdzie z tego co mi wiadomo nie ma żadnych ograniczeń, każdy jest mile widziany i "czem chata bogata".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dalsze dyskusje? K@mil wyraznie napisal co i jak i dalsze dywagacje na ten temat sa zbedne. Wszystkie posty mowiace o tym nieistotnym problemie beda kasowane.

 

 

Zmej pojedz A4 dalej i wbij w Gliwicach przy EC na A1 zeby dostac sie na "11" i potem nia przez Jarocin, Wrzesnie i Gniezno . Droga jaka Ty wybrales ostatnio lecial Szymon i dlugo im zeszlo. Jak dotre do kompa wysle Ci trase ktora ja wracalem w zeszlym roku i bylo bezproblemowo . Droge jaka jechalem na piknik pomine bo nawet Holowczyc i google maps nie wiedzialo gdzie jestesmy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem problem z miejscami noclegowymi, z zaliczką i wczesną rezerwacją, aby jeszcze były wolne miejsca w ośrodku, bo pewnie teraz ich nie ma, ale tak całkiem zamknąć imprezę nawet dla osób chcących wpaść na jeden dzień, którzy zapłaciliby piknikowe? Aby zrobić całkowicie zamkniętą imprezę, musielibyśmy zarezerwować cały ten ośrodek i zastrzec sobie brak wstępu obcym osobom. Dwa lata temu mieliśmy rybaków, rok temu plażowiczów i w tym roku będzie podobnie. Tegoroczna opłata za piknik w tym samym miejscu jest wyraźnie większa, więc pewnie jest liczona z zapasem, aby nie było sytuacji z dopłatami, jak w tamtym roku, więc raczej nie będzie tu strat.

 

 

P.S. Piszę z telefonu, więc przepraszam za ewentualne błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zluzujcie stringi :)

 

Piknik za rok też będzie. Ba, za dwa, trzy lata też :)

 

Macie lekcję, żeby lepiej pilnować tematu. Tym bardziej, że jest z góry ustalony termin, a nawet miejsce (można sobie ładnie wszystko zaplanować).

 

Co więcej- miedzy piknikami są spoty w okolicach.

 

No i może w tym roku uda się zrobić zimowy piknik?  :hyhy:

 

 

 

Także luzować zwieracze <piwo>

 

 

 

 


mnie nie będzie

 

http://media.giphy.com/media/9Y5BbDSkSTiY8/giphy.gif

 

 

Nadrobimy z grudniu  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kórde blaszka Pany co wy się tak spinacie, nie jest to organizowane od roku (choć nie byłem na poprzednich) to jestem pewien że będzie zacnie.

 

 


A miejsca do siedzenia ??

ja bede miał 3 wolne miejsca w samochodzie jak będziesz chciał usiąść to ci udostępnię nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które będą pierwszy raz :)

 

 

W cenie pobytu wliczone są plastiki (kubki, widelce, tacki, noże, łyżeczki itp), woda mineralna, kawa, herbata, węgiel, grile, ognicho, pieczywo, przyprawy, ogórki, pomidory, ketchup (tutaj była mała dyskusja jaki :P), musztarda itp.

Dobrze, aby każdy kto przyjedzie zabrał ze sobą:

 

  • Alkohol :P
  • Coś na grill'a :)
  • Strój kąpielowy
  • Ręcznik :P
  • Parasol
  • Jakieś krzesełko, stołek - są ławki, ale może braknąć :P
  • Olejek do opalania i coś na głowę --- zapowiadają mega upały!!
  • Dobry humor :D
  • PRZEDŁUŻACZE :)

 

 

 

Ogólnie wygląda to tak, że jest zastaawony stół/stoły i każdy sobie tam bierze co chce :)

Normalnie taka lajtowa rodzinna atmosferka :D

 

 

 

Ma ktoś gitarę i potrafi na niej grać?

A co z sprzętem Home Audio? Fajnie, aby coś nam tam grało mocno na plaży. Ma ktoś jakąś końcówkę i estradówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kórde blaszka Pany co wy się tak spinacie, nie jest to organizowane od roku (choć nie byłem na poprzednich) to jestem pewien że będzie zacnie.

 

 

ja bede miał 3 wolne miejsca w samochodzie jak będziesz chciał usiąść to ci udostępnię nie ma problemu :)

O dzieki Ci kolego......Rozumiem ze stolik tez bedzie hehe :) widzimy sie na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


O dzieki Ci kolego......Rozumiem ze stolik tez bedzie hehe :) widzimy sie na miejscu

Soko Luz :) coś się wymyśli :)

 

 


Ma ktoś gitarę i potrafi na niej grać?

A co z sprzętem Home Audio? Fajnie, aby coś nam tam grało mocno na plaży. Ma ktoś jakąś końcówkę i estradówkę?

mam akordeon :P ale już chyba nic nie zagam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...