Skocz do zawartości

Hertz ml 165, tani tweeter i zwrotnica


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zwracam się tym razem z problemem jako, że niedlugo chcę się zająć budową drzwi w moim mk2 (3d). Jako wofer ma być uzyte ml 165 ( lezy i się kurzy). Problemem jest jak zwykle pieniądz, tak naprawdę jego brak. Konkretnie szukam budżetowej alternatywy tweetera z zestawu i zwrotnicy. Czekam na jakieś propozycję. Wiem, że są osoby projektujące zwrotnice ale nie wiem jak dziabnąć temat aby mialo to sens. Na razie będzie budżet radio i budżet wzmak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jakiś czas temu same woofery. Trzeba narazie coś co jako tako zagra. Dzięki za zainteresowanie. Pozdrawiam :)

Orientuje się ktoś czy taki db4 ma odpowiedni zakres filtrów aby postawić takie proste 2 way? Podałem go jako przykład, bo w sumie to tani wzmacniacz a posiada komplet filtrów. Chyba że były by inne propozycje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka 

Panowie podłączę się do tematu, żeby nowego nie zakładać,

Jak podłączyć TW Harmana po przez aktywkę w radiu alpine ? Przy TW jest kondensator mam go zostawić ? czy mam go odlutować ? No i może i banalne ale na TW nie jest napisane gdzie jest + czy to jest zielony czy czarny ? 

Będę wdzięczny zza info 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harmany zasilane będą wzmakeim sony xm 4020 radio alpine cda 9853, WF ama bl zasilane sony xm6020, puszczone to mam aktywnie, obecnie TW mam powerbas z zestawu s-6c ale jutro chce założyć te harmany i wlasnie nie wiem czy z tym kondensatorem czy bez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się to podłączyć, kondensator poszedł out, TW podciąłem 3.2K w drugim rzędzie. Dobrze rozkminiłem że + TW to przewód z kondensatorem tak ? bo na TW nie jest nic opisane. 

Panowie a jak podciąć górę WF ? 4K będzie ok ? WF mam AMA BL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...