Skocz do zawartości

Agrotjuning D15b2 ile to niby da się wycinąc


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ten na pewno  :wink:

 

Ale była jakaś wersja w tych ostatnich z takim mocarnym motorem...


popatrz jak piekne auto może zjeb.ać brzydką felgą ...

Tato, a ta:

 

http://allegro.pl/alufelgi-bmw-seria-5-7-e39-e38-8-5jx17-et13-rant-i5035315438.html ? /alu bmw/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Bo nie pitol mi, że byś mką, która na dwójce kręci ostro ponad setkę jeździł po mieście 50. ;-)
to żaden wyczyn w swojej srebrnej krowie 1,2 na miasto wystarcza :hyhy: Teraz na nowych mapach czeka mnie zmiana opon na szersze bo 275 potrafi się zgubić przy redukcji 3/2

 

Mody w civicach to takie kupowanie dobrej fury na raty :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdego stać zeby wyłożyć na autko od razu z miejca 40 koła, kupuje sobie autko i robi mody pod siebie
Poza tym duzo bardziej wole starsze autka i włozyc w nie 20 koła niz np za 30 kupić sobie golfa gti który ma charakteru tyle co nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Poza tym duzo bardziej wole starsze autka i włozyc w nie 20 koła niz np za 30 kupić sobie golfa gti który ma charakteru tyle co nic

 

Tą wypowiedź jak najbardziej popieram. Sam jestem fanem starej motoryzacji i choć np superbem mi się fajnie jeździło to jednak wolę auta z duszą... Nie mówiąc o tym jakież zdziwienie widać na twarzach gości jak chcą się pokazać gdzieś na trasie czy światłach w swoich nowych zabaweczkach a okazuje się, że objezdza ich stara vectra b... W kombi... I w gazie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdego stać zeby wyłożyć na autko od razu z miejca 40 koła, kupuje sobie autko i robi mody pod siebie

Poza tym duzo bardziej wole starsze autka i włozyc w nie 20 koła niz np za 30 kupić sobie golfa gti który ma charakteru tyle co nic

zerknij jakie auta wymieniłem do modów i przy nich Civik to mydelniczko - popierdółka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to odwalic się od 2.3t :D

Tak bardziej serio, to kiedyś przez ok 3 lata wsadzilem worek kasy w civica. Nie wąski musiałby być taki mustang, czy inny muscle żeby mieć podejście. Nie wspominając o tym co spotyka się zazwyczaj na naszych drogach. I zdaniem pewnych osób robiłem rzeźbę w głównie. Nie dość ze stary civic z 93r to jeszcze fabrycznie było 125km. Mała masa, dobre hamulce, moc ok 300KM i niepozorny wygląd. To jest prawdziwa frajda. Żaden teoretyk niech nie pisze więc o grzebaniu w G, chyba że ma na myśli mietka z młotkiem w stodole bo innego tuningu nie widział. Zawsze najważniejszy niestety jest budżet i to jedyny limit. Nigdy w życiu nie dostałem żadnego mandatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...