Skocz do zawartości

sprzet galaxy mk1 do 2000 zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie,

 

Od 2 tyg przeglądam forum w celu dobrania odpowiedniego sprzętu, im dłużej tym więcej mam wątpliwości.

 

Auto do którego idzie audio to galaxy mk1. Zajmuje się przewozem osób, w aucie musi być 7 foteli. Sprzet ma umilic klientom podróż, głównie woze młodych ludzi noca.

 

Co już wiem, że chcę to:

 

1. Radio do 600 zl, ale musi mieć usb.

2. Glosniki, przód i tył do 800 zl, muszą być płytko montażowe, do 54 mm 165 mm.

3. Wzmacniacz do zestawu do 400zl.

4. Mały subwoofer, musi zostać 7 siedzen do 300 zl.

 

Całość sprzętu, chciałbym aby się zamknęła w 2000 zł, dodatkowo wygluszam drzwi przód i tył.

 

Zależy mi na tym, aby to grało, żeby całość sprzętu była dobrana w ten sposób żeby optymalnie wykorzystywać potencjał każdego elementu z osobna.

 

Oczywiście wchodzą w grę używki.

 

Dziekuje serdecznie za pomoc i wyrozumiałość.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz czterokrotne szukanie na okoliczność swoich zapytań w zasobach forumowych. Info jest całkiem sporo o tych zagadnieniach a ja nie widzę powodu aby wyręczać Ciebie w szukaniu. A maila powitalnego po rejestracji to zdążyłeś w ogóle przeczytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saltech, super instalacja, ale to chyba ponad moje skromne możliwości.

 

Do tej pory planowalem zakup nowego sprzętu:

 

Kenwood kdc bt92sd

Gzrc 165fxii na przód

Gzrf 16fxii tył

wzmacniacz jbl gx a604

,

Subwoofer jbl cs1204b

 

 

Zdaje sobie sprawe, że wszystkiego na forum nie przeczytałem, ale moglibyście odnieść się do samego sprzętu?

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem :) Sinoff już Ci dał odpowiedź.Czytasz forum i przeglądasz a wtedy sam sobie odpowiesz czy ten sprzęt jest coś warty.Forum to nie biuro informacji tylko dlatego że Ty chcesz szybką odpowiedź.Jesteś z Gdyni więc na spoty Trójmiejskie masz "rzut beretem",jedziesz słuchasz aut kolegów i wyrabiasz sobie swoje opinie co Tobie pasuje a co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumie o co Koledze chodzi - chce po prostu żeby grało sobie lepiej nieco jak seria, bez wygłuszania, zabudowy słupków itd. Jak zamontujesz, podłączysz pod wzmacniacz, zawsze coś zyskasz. Będzie głośniej, bez zniekształceń przy wyższej głośności, basu też przybędzie. Możesz śmiało montować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne radio, z nowych w tych pieniążkach ciężko o konkurencję

 

No przybliż nam to radio trochę bardziej, ja go zupełnie na ten przykład nie znam. Cóż za rewelacje ze sobą ono niesie obok usb, sd i niebieskiego zęba? A może jakaś specjalna obróbka dźwięku?

 

 

 

Zdaje sobie sprawe, że wszystkiego na forum nie przeczytałem, ale moglibyście odnieść się do samego sprzętu?

 

Ja się do sprzętu nie odniosę bo go poprostu nie znam za to wiem że bez zrobionych przednich drzwi (tylne olej) będzie jedynie mniej lub więcej łomotu ze suba  a jak zdarzy Ci sie jakiś spot z odsłuchem aut, to stwierdzisz, że tą kasę lepiej można było wydać, to taki w miarę optymistyczny wariant :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wielkie dzięki za pomoc. Zgodnie z waszymi radami odpuszcze wygluszanie tylnich drzwi i na początek zobaczę jak będzie grało przy przednich.

 

 

Dzięki Saltech za rady, na pewno skorzystam z Twojej realizacji

 

Pozostaje teraz dobór i umiejscowienie głośników, opcja w wycieciem otworu, żeby można było wstawić grubsze głośniki jest chyba najlepsza.

 

Pytanie na koniec, jak nie wygluszam tylu jest sens pakować tam głośniki? Generalnie zależy mi żeby pasażerowie z tylu też coś słyszeli, bo na tym zarabiam.

 

Pozdrawiam,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...