Skocz do zawartości

Audio Golf iv dla niewymagających ;p


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zakupiłem Golfa iv i mam tam oryginalne audio, chciał bym je trochę urozmaicić ;p

Upatrzyłem sobie taki zestaw:

Radio: alpine ute-72bt lub pioneer mvh-170ub

Zestaw odseparowany: helix db 62.1. Chcę ominąć wzmacniacz dla tego taki zestaw.

Głośniki które oryginalnie siedzą w tylnych drzwiach planuję zostawić?

Wzmacniacz do skrzyni: blaupunkt 270 gta

Skrzynia: Nie mam jeszcze pomysłu tak samo kable

 

Ma być to proste audio bez żadnych fajerwerek ale wiadomo ma też w miarę ładnie grać ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego blaupunkta dobierz sobie Magnata xpress 12 ( http://allegro.pl/skrzynia-basowa-mdf-magnat-xpress-12-i4997400283.html)  w closed, skoro tak zdecydowałeś to on dopełni szali zestawu.

 

 

Poczatki jak poczatki, ale zebys nei byl zaskoczony ze drzwi na helixach, nie wygluszone graja gorzej niz na ori wooferach :)

 

Dla tego wzmacniacza wystarczy 10mm2 cca:

http://www.sklep.audiobas.pl/pl/p/HW-Energetic-CCA-48-10mm2/225

 

Ale korzystniej i rozwojo polozyć 21mm2

http://www.sklep.audiobas.pl/pl/p/HW-Energetic-PRO-24-21mm2/229

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie kupiłeś jeszcze wzmacniacza to poczekaj chwilkę, dozbieraj ciut kasy i kup coś 4 kanałowego.

Podczepisz przód oraz tył w mostku i będzie dużo lepiej a niewiele drożej.

 

x2 Można dorwać dużo lepsze wzmacniacze od Blaupunków.

 

Magnata expres uznaj raczej za taką docinkę. Sub nie wart tych pieniędzy. A zamiast odrazu wymieniać głośniki w przednich drzwiach, lepiej je najpierw wygłuszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Magnata expres uznaj raczej za taką docinkę. Sub nie wart tych pieniędzy.
E tam, cudów nie ma ale pod ten piec i w tym nadwoziu jakos sobie poradzi. Oczywiscie warto poszukać innego suba w uzywce, ale nalezy pamietać ze ten  cud wzmacniacz ma jakies 180w w mostku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio może często polecam, ale warto:

Sony XM-754HX (polecam, bo tani, mocny i naprawdę gra bardzo przyzwoicie)

Na suba to różnie, bo jak z taniutkich nówek, to szału nie będzie, z używek coś już można znaleźć.

Kabelki 21 mm2 z CCA dadzą radę, zestaw z 4xRCA. Radio - ten Pioneer, to dobra budżetówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacza jeszcze nie kupiłem jak macie jakieś lepsze propozycje to chętnie skorzystam ;) 

Zależy mi na tym żeby przód był podpięty pod radio, a co do głośników w tylnych drzwiach? zostawić ori?

Drzwi w sumie mogę spróbować wygłuszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnisz czemu?

 

Ogólnie to sensu nie ma

ponieważ nie zawsze będę miał miejsce w aucie, żeby skrzynie ze wzmacniaczem wozić.

No ale okey nie będziemy robić nic na odpierdziel, to powiedzmy, że zainwestował bym w takiego Sony XM-754HX i wygłuszył bym drzwi no to mógł bym zainwestować już w coś lepszego jak helix db 62.1. No i co do radia bo słyszałem, że to co na usb to jest obojętne jakiej firmy a słyszałem, że alpine teraz jest nr 1 na rynku, więc chyba lepiej tego alpine ute-72bt niż pioneera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...