Skocz do zawartości

Woofer w duże drzwi (e46 coupe) zwarty mocny kick


morphi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać, jak to ma wyglądać, bo Wolly mówił mi, że w środku wystarczy okleić od zewnętrznej strony mniej więcej drzwi, zasłonić blachą otwory technologiczne na to mata i jest BETON. Sam byłem zdziwiony, bo oglądałem różne galerie i faktycznie drzwi były starannie ze wszystkich stron wyklejane, a nie tak po łebkach, więc nie wiem, co teraz zrobić zapłaciłem nie mało na przygotowanie tych drzwi, a teraz pewnie będę musiał zedrzeć to co jest na zewnątrz aby dostać się do środka i od nowa dokładnie to wyklejać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma potrzeby niszczyć tego co jest, wystarczy przeciąć mate aby uzyskać dostęp poprawić co jest do poprawy, i zmontować z powrotem.

Podobnie z dystansem,skoro już jest, przygotować jego mocowanie w drzwiach i skręcić solidnie do nich po zamontowaniu boczka(dostęp przez otwór woofera).

Na foto od Raadka masz pomocny materiał jak można do tego podejść. Nic tylko skorzystać z foto pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo widzę że był niezły floł przy robieniu tych drzwi :D

Pewnie w cenie za "usługę" był wliczony wery speszal edyszyn towar pierwsza klasa :wink:

 

w środku wystarczy okleić od zewnętrznej strony mniej więcej drzwi, zasłonić blachą otwory technologiczne na to mata i jest BETON

To by się nadało do złotych myśli :) dobry tekst, Lubię to! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddaj to auto w końcu komuś kto zrobi to z głową.,

 

komory już u tapicera wyglądały że się rozlecą , a skoro do tego jeszcze nie pasowały jak należy to bym je zwrócił wykonawcy. 

 

 

strasznie długi ten tunel mają teraz woofry no i skoro trzyma się na macie to sory,.

 

mam dziwne wrażenie że więcej roboty będzie teraz z tymi wrotami żeby je doprowadzić do należytego stanu niż jakby zacząć od nowa.,. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać fachmistrz się przyłożył :P

 

Taka luźna propozycja - oddaj to autko do kogoś kto ogarnia temat łącznie ze strojeniem :)

Walczysz juz 3 sezon, a jak nie grało tak nie gra - kasa widzę też nie jest ogranicznikiem, więc nie ma co się zastanawiać.

 

Są na forum osoby które zrobią to zgodnie ze sztuką i na dodatek ładnie estetycznie.

 

EDIT:

 

Hehepack mnie ubiegł, hehe - :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchalem fury morphiego przed zrobieniem wrot i granie mi sie podobalo - mowa o wf- po zrobieniu juz nie sluchalem nie mialem czasu. Szkoda ze nie sluchalem  po zrobieniu drzwi , nie mialem czasu. Ale mam nadzieje ze przyjedziesz jeszcze raz do Lbn i cos postaramy sie pomodzic bo ciekawi mnie to czemu nie gra. Widzialem jak Łukasz wyklejal wrota  i blachowal je. 

TYYYY ale gdzie jest ta 07 za wf ?! 

 


No jak... przecież w Lublinie takie "wybitne" projekty powstają, a Wy marudzicie... Wstyd panowie. 
Marcin ktore masz na mysli? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a wywaliłem ich ze względów bardziej praktycznych, uszkodziło mi uszczelkę drzwi (1000zł ponad uszczelka), nie dało się otworzyć schowka na okulary, schowka pasażera, nie dało się regulować fotelami, było nie wygodnie itp.........

 

yyy to co to za komory były ... nic się nie dało otwierać, do tego uszkodziły uszczelkę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


yyy to co to za komory były

Takie na wypasie :wink:

Wersja limitowana na miarę tych "eMek" z osiedla :D

Banan na klape i młody bóg jedzie :D 

 

Szczerze, nie myślałem że ktoś kto dłużej siedzi tu na forum może to tak skopać... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez jakiś czas LS165 w drzwiach, normalne męskie niemieckie kombi więc i drzwi raczej nie tak duże.

Chudo i twardo grający, nie tak kopliwie jak w komorach, doskonały kompan do tweeterów illuminator i niektórych blaszek. Jeden z wooferów, który nawet nie musiał być cięty od dołu (również chudy brzmieniowo wzmacniacz miał na to wpływ). Przy cięciu od dołu dość duża różnica w wysokości grania na plus, natomiast za karę drastyczny spadek ilości informacji na dole - trzeba jakiś kompromis osiągnąć. Fajny szybki, papierowy do dwóch dróg.

Morphi, może warto poszukać Dego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra "lubelski" fail juz nastapil. Mam pytanie, czy zaczales od zgloszenia problemu wykonawcy i w efekcie braku reakcji powstał temat czy chciales mu publicznie dokopac ot tak po prostu? Nie wiem jak to tam u was wyglada, u nas sie sprawy wyjasnia po prostu. Kolejna akcja to to, ze juz na tym pierwszym spocie na Europie Centralnej,gdzie szydzili z Ciebie , co uwazalem za nie na miejscu dostales juz az nadto dosadna wskazowke co zrobic ze swoim samochodem. Wiec co jest? Nie wyciagasz wnioskow czy o co chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastek, źle to interpretujesz. Temat dziś się zaczął od pytania o inne woofery, jak wiadomo...

Dopiero Mehow (co zrozumiałe) dopytał o warunki zabudowy.

Skoro właściciel odpowiedział i pokazał (znać się nie musi) skoro komuś coś zleca i płaci, mleko się rozlało.

I co to znaczy "dogadać ", to znaczy, że to jego wina, że nie znając się dał auto, komuś kto się "zna" ten mu odwalil popelinę, ze skrawków maty z innych instalek, a teraz się zaczyna szukanie drugiego dna, "a może Ty chciałeś oczernić", " a może trzeba się było dogadać ".

Pomogłem po kolezensku zrobić jedne furtki, nie uważam się za profesjonalistę, ale jeśli korzystam z powierzonych materiałów i biorę za to choć przysłowiowy 4pak, to robie to z sercem albo wcale.

Gwarantuje, że jeśli by dziś spojrzeć w furtki u synka, gdzie przy helonach pewnie lekko nie ma, nic nie zlazlo, i nie wisi jak... Po dymaniu biednie i nic nie popekało. Bo chłop mnie poprosił, wydał kasę na maty itp i ja to umię szanować. A nie tylko wziąć kasę odwalić fuszerę i potem ciąć frana i "się dogadać" by dymu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że autor należy do tych którzy nie potrafią się kłócić o swoje - co też nie jest łatwe w przypadku braku wiedzy w tym temacie. Chciał dobrze, lecz źle trafił. A z tym mówieniem na EC, że było to zrobione do dupy - pewnie słyszał. Ale zanalazło się pewnie trochę osób które pochwaliły granie nie znając lepszego.

 

Inna sprawa, że mógł sięgnąć po więcej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...