Skocz do zawartości

Montaż niefabrycznego radia w miejsce fabrycznego


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chłopaki! Podejmę jeszcze 1ją próbę :P Załączam zdjęcie, na którym pokazuję tę nieszczęsną kostkę z innym ułożeniem pinów, aniżeli są one ułożone we wtyczce radia (gdybym chciała bezpośrednio do radia) jak i w przejściówce ISO-ISO. To jest na pewno powód dla którego radio nie chce zagadać. Na logikę powinnam poprzepinać kableki w przejściowce ISO-ISO?

post-16163-0-44705400-1419530844_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na elektrodzie ktoś mi podesłał zdjęcie, które załączam- :) Ale nie rozumiem, co ono mi mówi i jak ma mi pomóc w podłączeniu:p Załączam również drugie zdjęcie - z rozkładem pinów dla radia Audi Concert II, które wymontowałaem. Czyli wynika z tego, że od początku posługuję się złą przejściówką ISO - dla Audi TT sprzed 2002r.- :) a w mojej po 2002r. poprowadzona jest linia CAN.

 

Chłopaki..., a może można "przepinować" złącze?- :) Ale gdzieś ktoś w podonym przypadku napisał odnośnie "zmiany pinów" - jak przepinujesz sobie kostkę skoro przed 2002 masz sygnał od przekręconej stacyjki po jednym kablu a od 2002 dostajesz sygnał po linii CAN???

 

Chłopy! Co zrobić?- :) Bo sytuacja wygląda tak: próbuję podłączyć radio bez CAN do samochodu z CAN:)


Oki, wszystko jasne:) chłopaki na konkurencyjnym forum ogarnęli sprawę. We wtyczce z auta brakuje "zasilania po stacyjce 12V do pinu nr 4". Trzeba ze stacyjki doprowadzić zasilanie. Temat można zamknąć :) Dziękuję Wszystkim, którzy wzięli udział w temacie!

post-16163-0-62632100-1419596371_thumb.jpg

post-16163-0-61387200-1419596985_thumb.jpg

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...