Skocz do zawartości

Głośniki Emphaser ECP26XT4 a Harman Kardon CA 470


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zaczynam powoli zbierać klocki do mojego audio.Jako,że wcześnie miałem założony zestaw,który nie spełniał moich oczekiwań,pora poskładać coś sensownego.Radio,które posiadam to Pioneer deh-80PRS,zakupione maty StP Silver do wygłuszenia drzwi.Pora na głośniki.Najchętniej wybrał bym Emphaser ECP26XT4.Pytanie,czy poradzi sobie z nimi wzmacniacz,który mi pozostał po wcześniejszej instalacji,czyli Harman Kardon Ca 460.Czy jeśli zrobię mostek,to da on radę,czy szukać inny,mocniejszy wzmak.Do bagażnika z czasem pójdzie jakaś skrzynka z monblokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Najchętniej wybrał bym Emphaser ECP26XT4.

 

Dlaczego te? Słuchałeś i się spodobały , czy  "kupujesz oczami" i wyglądają na  mega kiki ? 

 

Kilka osób z forum je miały i ... szybko zmieniały , bo grały dużo gorzej niż wyglądają .

 

 

 


.Czy jeśli zrobię mostek,to da on radę,

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/43625-budzetowe-granie/  przeczytaj i wyciągnij wniosek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ich temat jak narazie mogę powiedzieć tyle, że mają nawet fajny dół a kłopoty lekkie ze srednicą. Kicka rzeczywiście dość ciężko z nich wydobyć ale w zasadzie mam je prawidłowo zamontowane od soboty wiec ani się cięciami nie bawiłem ani ich dobrze nie słuchałem wiec mogę się mylić.poza tym w moim przypadku i tak cały przód zabija bagażnik wiec mało znaczącą jest moja opinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dlaczego te? Słuchałeś i się spodobały , czy  "kupujesz oczami" i wyglądają na  mega kiki ? 

właśnie wyglądem się sugerowałem :wink:


R6 od DLSa je opitoliły z kopytami pod każdym względem, taka prawda, miałem nie tylko te Emphasery i żaden miód...

te brałem też pod uwagę,więc chyba Emphasery odpuszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...