Skocz do zawartości

Budzetowe granie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po latach

Troche wypadlem ostatnimi czasy z obiegu CA a potrzebuje zmotac cos budzetowego

 

Co mam:

Kenwood KVT522dvdy

Sony XM 4045

Cerwin Vega 104 w skrzyni BR

 

Jakie plany i co potrzebuje:

Graty lądują w R19 cabrio takze jakosc dzwieku ma drugorzedne znaczenie

XM bedzie zmostkowany na 2 kanały po 100W RMS i bedzie zasilał przód - potrzebuje propozycji budzetowego zestawu 165mm - najlepiej uzywanego

Potrzebuje też taniego wzmaka do zasilenia suba - na bank uzywanego - jakie propozycje?

 

pozdrawiam

lk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara historia może ktoś ze starej gwardi pamięta

GMS'y kołatają mi się w głowie jedynie w parze z pewnym Oplem Astrą, którego nadkole różniło się znacznie kolorem od reszty karoserii.

 

A co do wymienionych zestawów, do punktu "2" dołożyłbym jeszcze Excursion'a, model bliźniaczy do PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


kołatają mi się w głowie jedynie w parze z

 

Starsi je mogą pamiętać jak po przeróbce zwrotki godnie stanęły w szranki z kilkukrotnie droższymi zestawami w autach startujących w SQ ;)

 

 

 


beda graly pod zmostkowanym XM 4045

 

Po co z grać  z mostka? Myślisz że te waty przełożą się na lepsze granie? Ja podłączył bym to normalnie , a  z mostka popędził na razie Vegę lub  rozłożył zwrotę np.GMSa i podłączył przód w biampingu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zagra z mostka czy normalnie nie jest przesadzone.

chodzilo mi raczej o to ze jest taka opcja. Wiemy ze xm sobie poradzi

opcja biampingu jest nieglupia nie pomyslalem o niej

co do vegi to popedze ja z carpowera 350

Ma ktos namiar telefoniczny lub mailowy na tego goscia od Gms?

Nie mam komta na elektrodzie i nie widze jego danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co z grać z mostka?

Tez odradzam mostek na przód. Taki xm spiąłem pod r6a w swoim czasie - też pogoń za mocą i nic nie zyskałem. Drugi raz próbowałem z xm-3046 (90w/4r) pod wf 150W helixa. Nic ciekawego. Waty nie graja  :wink:  Teraz spokojnie 35w pędzi ten sam wf i do pewnego poziomu - wystarcza w zupełności. Zgadza się że nie trzyma to wf tak jak 100W z AA ale skoro ma być budżetowo, dodatkowy wzmak raczej nie potrzebny a różnice przeznaczyłbym na zakup lepszego przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest:

Jednostka: Kenwood KVT522DVDY

Wzmak przod SONY XM 4045

Zestaw przód: ???

Wzmak SUB Monacor Carpower 350W

SUB Cerwin Vega 104 w BR

 

Zestaw przedni wezmę chyba tego GMSa i poprosze Herdiego o przerobienie zwrotek na biamp jesli bedzie mu sie chciało i zasile przod kazdy glosnik z osobnego kanalu z XMa

Obawiam sie tylko ze suba przez te blachy w cabrio nie poczuje i bede musiał na wiosne szukac czegos bardziej efektywnego

 

Cabrio to taka weekendowa zabawka wiec nie oczekuje cudów a sprzet skladam z tego co mam i zal mi sprzedac ze starych lat.

 

Najgorsze jest to ze zadzialem gdzies HX-D1 tzn deck zaginal mam tylko puche na kablach wiec jakby ktos szukal to jest i czeka



Dobra GMSy zamowione
dziekuje wszystkim za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dotarły do mnie GMSy

Pan chciał dobrze i wrzucil mi nowsze mniejsze zwrotnice - szkoda tylko ze trudniej bedzie je w biamp puscic

 

Co do suba to tak sobie dzis z Herdim poogladalismy auto i jest rozwiazanie

Auto jest i tak czteroosobowe a po srofku jest otwierany tunel na narty (kto normalny jezdzi zimą cabrio na narty?)

bedzie trzeba troszkę kanapę przerobic i w to miejsce włozymy 8" suba grającego w kierunku przednich siedzeń. Wykonczy się to jakoś z glową i bedzie bajka

 

teraz pytanie co w 8" zagra rozsadnie pod 150RMS z Xtanta, bo na 90% to on wlasnie bedzie napedzał przod i suba bo jakos nie chce sie sprzedac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...