Skocz do zawartości

Dobre radyjko z drewnianym panelem szukam.. :)


spiidy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zakładając ten temat szukałem radyjka z drewnem ale teraz po przeglądnięciu wielu zdjęć i wielu kombinacji jestem jednak za czarnym matowym panelem radia bez żadnych udziwnień i błyszczących paneli. 

Bardzo interesuje mnie to radyjko Bckera - Mexico Pro. Czy ktoś jeszcze miał z nim doczynienia? 

Radyjko Clariona  9175 mimo, że ma dużo do zaoferowania to mnie osobiście odpycha regulacją głośności guzikami a jego podświetlenie go dyskwalifikuje:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pieniądzach jakich można kupić te radia to świetna propozycja, ale wtedy bez czasówek

 

 

 

ewentualnie rozbudowanie o te ich procesory, ale to co można poustawiać w DPH9300 ma tam reverb time, delay, room size i kilka innych coś tam niby przesuwa, ale głównie ma tryby front left, front right itd czyli pozycje odsłuchu predefinowane, do tego equalizer i lpf hpf do 250Hz z tego co pamiętam

 

Faktycznie design 9175 jest duzo lepszy i podswietlenie jest duzo bardziej uniwersalne. 9375 z dph 9100 i optykiem brzmi o niebo lepiej niż bez proca.

 

I owzem, nie ma opcji na czasy i aktywke z tego "procesora"...

 

 

Od premiery tych klocków mija sadze z 15 lat , ja prezentowałem auto na tych klockach przynajmniej 10 lat temu , w tym dwa albo trzy MP i kilka innych wyróżnień .

Jest to wystarczający okres czasu aby poznać te urządzenia i ich możliwości , a z całą pewnością nie ma problemu ( ja nie miałem ;-)) ) z poprawnym ustawieniem sceny - w rozumieniu korekcji czasu.

Wybaczcie lecz jakoś trudno mi czytać o ograniczaniach tych sprzętów w kontekście możliwości budowy poprawnych systemów .

 

 

Napisano 25 styczeń 2015 - 16:26

 

...ciekawostka:

 

a64609e09b9d.jpgba87cb54642a.jpg

 

To bardzo ciekawa koncepcja na nagłośnienie 124 , szkoda ze nikt nie podjął tematu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro 130mm WF się nie nadaje to 100mm tym bardziej. Na forum musi być 165mm lub więcej w drzwiach zrobionych na " beton". :rotfl:

 

Robiłem trzy miesiące temu  W123 coupe , front na 10 w coaxie , potem trochę kuglarstwa z tyłem , ale całośc skupiona nad dechą i dość zwarte granie .   Szkoda było "pod nóz " takiego klasyka :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...