Skocz do zawartości

Jakie głośniki?


Rekomendowane odpowiedzi

Siema jakie głośniki w przednie drzwi (e46 sedan) polecacie do radia Sony DSX-A42UI? Myślałem nad JBL cs-6c ale podobno bez wzmacniacza nie będzie dobrego basu i wgl... Drzwi oczywiście będą wygłuszone głośniki muszą być odseparowane.

Poszukuję czegoś do około 300zł.

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam wywnioskować? Że do takiej kwoty nie kupię głośników? Nie chcę od razu sali koncertowej ale żeby to jakoś po ludzku grało bo jak każdy wie nagłośnienie w BMW to jakaś masakra. Więc jeśli możecie to podeślijcie jakieś głośniki do 300zl z których wydobędę w miarę ładny bas z radio+głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślałeś że zbudujesz nie wiadomo co na przeciętnym radiu i budżetowymi JBL'ami? Bardzo dobrze że myślisz o wygłuszeniu. Ale BMW to ciężki temat jeśli chodzi o wygłuszenie.

 

Tak w ogóle to zadałeś dziwne pytanie, każde głośniki grają inaczej, każde będą grać inaczej pod innym radiem. Kup coś polecanego (Helixy B62C, U-dimension El-comp 6). A do tego używany markowy wzmacniacz.

 

P.S Za 2,5 tysiąca to można postawić naprawdę dobre audio, ale można też za te pieniądze kupić tylko tweetery i kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty438

Jak ma to jakoś grać to trochę trzeba poczytać i trochę kasy na to przeznaczyć....niestety....ale uwierz, że car- audio to fajna sprawa i mimo złośliwości jakie tu doświadczysz i sam z siebie wydobędziesz ( wiem po sobie ) to forum jest naprawdę fajne i zawiera bardzo dużo informacji. NIestety na początku każdy jest zielony i mało co wie...ja pamiętam że długo nie mogłem zakumać co to cięcie pasma..... jeżeli zdecydujesz się wydać więcej kasy na sprzęt - radio, wzmacniacz głosniki, jakiś subwoofer to napisz, ja też nie jestem zwolennikiem wydawania nie wiadomo ile pieniędzy na sprzęt, skoro przy szumie opon i silniku dużo dobrego dźwięku i tak jest zagłuszana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...