Skocz do zawartości

Radio Alpine IVE-W585BT - płytkie granie ...


Rekomendowane odpowiedzi

Może masz suba w przeciw fazie względem przodu. Niektóre radyjka mają fabrycznie włączoną przeciw fazę. I HPF przestaw na 60 lub 80 Hz nie mecz rainbow'ówSub nie gra w przeciw

Sub nie gra w przeciwfazie, 

Chodzi oto że na fabryczym radiu bas na z rainbow`ów był super mogłem wyłaczyć suba. Po zmianie radia wszystko się zmieniło nie wiem czy wszystkie alpine tak grają czy to jest kwestia ustawien w radiu. Z drugiej strony nie sądze że radio za 2,5 klocka gra gorzej niż fabrycze. 

 

Bas z przodu jakiś jest tylko jakbym pukał młodkiem w deske bardziej mnie męczy niż sprawia radość ze słuchania muzyki.

Może ktoś ma jakiś pomysł

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dalej pewien, że tamto radio nie miało żadnych podbić?

Spróbuj sobie ustawić podbicia w tym radiu i zobacz.

I ogarnij ta kwestie filtrów wylacz je zupełnie. Może ustawiłes filtr nie dla tej pary głośników co powinienes? Zresztą po co Ci męczyć basem przód skoro masz suba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Chodzi oto że na fabryczym radiu bas na z rainbow`ów był super mogłem wyłaczyć suba. Po zmianie radia wszystko się zmieniło nie wiem czy wszystkie alpine tak grają czy to jest kwestia ustawien w radiu. Z drugiej strony nie sądze że radio za 2,5 klocka gra gorzej niż fabrycze.

 

Nie każde firmowe radio ma charakterystykę liniową .

Są tez takie które korzystają z funkcji np korektora graficznego zapisanej na stałe , bez dostępu od strony użytkownika ( nastawa fabryczna )  pod dany model samochodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nicus, w tym radiu jest Media Xpander zamiast Loundnessa, spełnia tę samą funkcję.

 

Ogólnie mamy na pokładzie pełny procek i na prawdę można fajnie system sobie na tym wystroić. Pod warunkiem, że się wie co do czego służy of kors...

 

Sam zakupiłem w/w radyjo eksperymentalnie bo chciałem 2 dinowca i raczej zostanie ze mną na dłużej.

 

Miałem wcześniej 535bt i rzecz za którą płaczę do dziś to gałka głośności! w 585 są guziczki góra, dół... brak też zdejmowanego mini panela.

 

Ogólnie bardzo fajne radyjko z procem jeżeli ktoś szuka "grającego" 2 din.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...