Skocz do zawartości

Wymiana 5 kanałówki na dwa wzmacniacze


Lucky luke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może rubicony np 604 i 502 lub coś w ten deseń;)

 

Krótki odsłuch na rubiconach jaki miałem przyjemność mieć u Ciebie w aucie był bardzo pozytywny ( mimo tego , że jak pamiętam mówiłeś , że jeszcze nie poustawiane odpowiednio było ). Cięzko jednak powiedzieć jakby to zagrało u mnie bo nie licząc alpinek które mają podobny przekaz cała reszta jest zupełnie inna.

Raczej nie zamiennie a dwa różne typy grania.

 

bardziej miałem na myśli półkę cenową niż typ grania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam , że nie brałem akurat JL pod uwagę... Nie wiem czy jako napęd całego przodu się nada, czy sprawdziłby się również na tweeterch.

 

Nie wiem czemu ale cały czas jakoś ten audison siedzi mi głowie. Czasem w dobrej cenie można dostać lrx 4.300 , byłby na przód a na sub np coś z serii vr albo coś zupełnie innego. Fakt lrx 4.300 to tylko 4x65rms na papierze ale jestem ciekaw jak to wygląda w praktyce. Miał ktoś tego wzmaka i mógłby się wypowiedzieć??

 

No i jeszcze jedna rzecz. Wyżej wymienione esx i emphaser na temat których nikt jeszcze się nie wypowiedział. Może z tych klocków warto by coś skompletować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fajnych w wzmakow w rozsądnej cenie to jeszcze Xetec P4 :)

Cały przod ogarnie bez problemu :)

 

Szkoda ze nie dojechałes wtedy to byś posłuchał jak sobie radzi z przodem :hyhy: u mnie z dego SP robi co chce a i tweeter macroma nie płacze ze za mocny piec mu dałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew Pioneery gm 922 924.

Miałem - polecam, serio  w tej kasie cieżko o coś lepszego. Prawie najwyższa seria producenta ( druga od góry). Naprawde bardzo fajnie grające piecyki. Jesli chodzi o moc to pajonier 922 ma na kanal cos ok 120-150w , pajonier 924 ma ok 65w na kanał - swoje 922 i 924 opchnąlem za 650zł kolego :).

Odnosnie P4 wypowiem sie na dniach jak dojdzie - ale martwi mnie jedynie wysoka skuteczność mojego tweetera ( 93db)  przy mocy pieca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wersję Evo czy zwykłą ?? 

Nie wiem zapytaj Marcina - chyba zwykłą miał. Jak dojdzie, podłącze to sie wypowiem.

 

 

A która to była najwyższa ?? 

Chyba gmx-1024 - ale moge sie mylic, chyba uchodziła za wyzsza?? Nie zmienia to faktu, że 922 i 924 z czystym sumieniem moge polecić i to nie tylko komuś kto szuka grania w tym budżecie. Gra bardzo naturalna - super mi sie podobał na górze na dole tez fajny, jedynie delikatnie wyeksponowana średnica, ale cieżko w sumie stwierdzić, bo słuchałem na takich przetwornikach jakie mam, a nie sa to jakieś hajedny :) Ogólnie wrażenie naprawdę super. Gdyby nie chęć spróbowania czegoś innego i cheć posiadania więcej miejsca w bagażniku nie zmieniałbym. Przyzwoita moc i jakość brzmienia. Uwaga jedynie na RCA, sa dość delikatne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fajnych w wzmakow w rozsądnej cenie to jeszcze Xetec P4 :)

Cały przod ogarnie bez problemu :)

 u mnie z dego SP robi co chce a i tweeter macroma nie płacze ze za mocny piec mu dałem :)

 

Przemcio skoro tak chwalisz tego Xeteca P4 to taki piec będzie  :wink:  . Już zakupiony, pozostaje czekanie na paczkę :) Wprawdzie ten piec to większość założonego budżetu ale mam nadzieje , że będzie wart tego. Z czasem jak będą jakieś wolne środki to dokupię jakąś mocną dwu kanałówkę i pójdzie w mostku na suba.

 

Aaa wpadł mi w ręce jeszcze malutki old schoolowy mtx rt-a230a ( 2x30rms, wyglądem przypomina serię thunder ) także myślę , że na początek po testuję go na tw a xetec pójdzie na razie na wf + sub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucky luke czekam na wrażenia po odsłuchu P4 na wf,też rozkminiam nad tym piecem :)

 

Na pewno coś tam skrobne po swojemu na ten temat ale to pewnie za jakiś czas ( pewnie parę tyg ). Muszę zakupić jakieś rozdzielacze i trochę kabla bo w tej chwili instalka jest pod jeden wzmak. Z czasem u mnie też trochę krucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...