Skocz do zawartości

ewolucja golfa 4 by zientek


zientek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No więc tak, ze spadkiem do 12V to przesadziłem... właśnie wziąłem miernik w dłoń i na kondensatorze najniższy spadek to 12,9V. 
Na akumulatorze najniższy spadek do 13.1V na alternatorze również, różnica była gdzieś tam w setnych częściach dosłownie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej bo coś chyba wam umkneło... Chłop ma 2x 12 w bagazniku kilka pieców w tym jedno mono, wszystko pod jednym seryjnym aku i czego szukacie? Błedów w instalacji bo swiatla przygasaja??? Idzcie na piwo, wroccie i przemyslcie to raz jescze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastek mimo wszystko uważasz że aku może być problemem i robić spadki na złączu altka ?pytanie serio ponieważ ja mając spadki miałem od aku dalej, a altek wyrabiał swoje i było bez spadków. Nie miałem mocnych db instalacji więc z chęcią usłyszę jak to bywa w takich przypadkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Bez woofera i skrzyni upgrade nie bedzie

Czekam właśnie cierpliwie na skrzyneczki! ;D

 


sprawdzić z dodatkowym aku może jeśli ma dostęp do jakiegoś;)

Właśnie powoli staram się załatwić sobie jakiś aku, być może coś się uda i wtedy wepnę go zamiast kondensatora. Mam w sumie 1 czy nawet 2 na szybko do załatwienia ale to są takie o bardzo wątpliwej sprawności które zostały już spisane na sprzedaż do skupu złomu.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prosiłbym modów o przeniesienie temat ponownie do działu "Wasze Instalacje", jutro zakładam nowe radyjko więc będzie jedna czy dwie fotki i jakaś krótka relacja od tego co stało się ostatnim razem ;)

Jeżeli można to będę wdzięczny ;) tudzież usunięcie przy okazji tego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Hej cześć i czołem!
Masa czasu minęła od kiedy zaglądałem tutaj na forum na dłużej. Pewnie trochę pogoda, trochę chandra zimowa i ogólnie dziwny nawał "obowiązków" w ostatnich miesiącach.

Tak czy siak, chciałbym powiedzieć, że coś działałem przy aucie i kilka rzeczy się zmieniło, postaram się dorzucić jakieś fotki, ale to jak już usiądę na spokojnie.
Generalnie ostatnio jakoś kolorowo nie było, cały czas borykam się z zakupem tweeterów do auta i już byłem nawet niesamowicie zdeterminowany a tutaj jak grom z jasnego nieba okazuje się, że w komputerze coś przestaje działać... tu znów okazuje się, że przez durne niedopatrzenia papierkowe muszę oddać pieniądze darmozjadom z urzędu, tu to i tu tamto! Aż człowiek chce wstać i wyjść...

Generalnie mam po po raz kolejny prośbę do któregoś z adminów, żeby przeniósł ten temat tam gdzie się narodził - czyli do "waszych instalacji", bo mam zamiar już co nie co powklejać i jakiś mały dziennik prac dołączyć.

A teraz dalej co do mojego kochanego auta, tak w międzyczasie coś tam kombinowałem i coś tam komponowałem, tak więc:

 

Problem tweeterów!

Bardzo mocno prosiłbym was o delikatną pomoc w ich doborze, sam nie jestem super extra osłuchany i doświadczony tak więc chciałbym zdać się na waszą pomoc i opinię jako podwaliny do podjęcia decyzji co do ich zakupu. Zrobiło się z tym trochę za dużo zamieszania... Sprawa wygląda następująco:
Potrzebuję czegoś co zagra razem z wooferami które obecnie posiadam Emphasery ECP G5  16cm. Wedle instrukcji obecna zwrotnica tnie na 3300Hz 6db także zdałoby się coś co potrafi dość nisko zejść. Napęd już mam, jest to sony 4520, do wf zostaje impulse (reszta jak w stopce). 
Cały czas chodzą mi po głowie:

http://audiotransducers.com/pl/ponizej90mm/245-wavecor-tw030wa02.html - Wavecorn TW030WA02
Mocowo idealne do wzmacniacza którym chce pędzić, z wykresu na tyle ile się orientuję są w stanie zagrać cięte właśnie tak nisko jak potrzebuję. Pytanie czy ktoś może je ma? Coś na ich temat?
Ewentualnie jakikolwiek inny trop? Inne polecane przez was do 2way na bi-ampie z tym wf co teraz mam?
Cena to maks 300zł za parę.

Liczę na jakąś opinię od was, jak nie na temat tych konkretnych to być może o jakieś nakierowanie na inne modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...