Skocz do zawartości

Opony bieżnikowane, chinskie czy uzywane 4-5mm ?


blackdragon8904
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz zdecydowałem tydzień temu i założyłem komplecik conti ts850 :)

 

Kolejny dylemat wróci wiosną bo na śmietnik wyrzuciłem komplet letniaków :hyhy:

A tak w ogóle do Signum/VC producent zaleca 215/55 R16 :P

Niezupełnie Maniek. U mnie na klapce wlewu paliwa na karteczce z ciśnieniami są rownież 205/55r16 wiec raczej tez są przewidziane przez producenta :)

 

I na tym akurat jest prawie 100 pln w cenie opony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szczerze mówiąc, jeszcze dzisiaj rano myślałem o GY UG8, bo zawsze były wyraźnie tańsze, a opona także świetna.

Jednak dzisiaj rano podczas oglądania ofert i telefonów okazało się, że te najtańsze oferty dotyczą opon z 2011, 2012 roku. Cena w zasadzie wyszła mnie ta sama, bo do Marek daleko nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie opony na 2 zesony zimowe dadzą radę? Dodam, że auto dysponuje 100-konnym silnikiem z napędem na przednią oś (opony mają iść tylko na przednią oś). Jeżdzę rozsądnie i jestem mistrzem prostej :)

 

OPONY BIEŻNIKOWANE: http://allegro.pl/zimowe-bieznikowane-175-80r14-continental-krakow-i4700254429.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Też się na nie czaje, tyle że 195/65r15

Warto? Bo w testach wypadają najlepiej wśród konkurencji, a cenowo nie ma tragedii.

Nawet zastanawiałem się nad Dębicami, bo są nówki komplety po 620 zł, ale chyba warto dopłacić te 150 zł do Conti?

 

620+150=770zł (192zł za oponę)

 

Gdzie znalazłeś tak tanio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio 55 pln różnicy na rok (biorąc średnie używanie opon max 4 sezony) to wcale nie dużo. Często w mcdonaldzie zostawia sie na raz więcej :wink: wiec biorąc pod uwagę bezpieczeństwo i komfort użytkowania to bardzo solidnie ulokowane drobniaki :hyhy:

 

:super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nokian WRD3 205/55/16? Cena jest atrakcyjna a i w testach otrzymala wysokie noty

ja mam dokładnie takie w mundku - rożnica miedzy starymi verdenstein (czy jakoś tak) spora na plus.

Jak dla mnie dobra opona do autka klasy średniej - cieżko mi coś więcej o zachowaniu w śniegu itd powiedzieć bo poprzednia zima byłą jaka byłą.

1x na nartach bez problemu z większych parkingów zaśnieżonych wyjeżdzałem i pod górkę i z hamowaniem nie było problemu.

Na autostradzie dość cicha - czuc różnice między starszymi (2007 miałem) a tymi..

 

Ogolnie wg mnie dobry stosnek cena jakość. Kupiłem bo miałem okazję akurat.

Można polecić - choć znając życie są lepsze opony to ja z tych jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artbass nie bardzo zadowolony jest z WRA3. Ja byłem zadowolony z WRD3 ale troche jej trakcji i hamowania na śniegu brakowało , albo ja mam za duże wymagania (dlatego teraz dla testu TS850) Po za tym WRD3 jest lepsza od WRA3 na błoto pośniegowe ze względu na kanały kierunkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artbass nie bardzo zadowolony jest z WRA3. Ja byłem zadowolony z WRD3 ale troche jej trakcji i hamowania na śniegu brakowało , albo ja mam za duże wymagania (dlatego teraz dla testu TS850) Po za tym WRD3 jest lepsza od WRA3 na błoto pośniegowe ze względu na kanały kierunkowe.

 

Tomek wiesz coś więcej o tych A3 - z czego konkretnie niezadowolony ?? :hyhy:  :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...