Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...

no jeśli ktoś ma jechać 70km w jedną strone :)

A myślisz że z Krapkowic ile jest?

Michal nie podniecaj sie tylko zrozum chlopaka, a wy wiecznie pod siebie a pozniej sa spiny.Ja tam mu sie wcale nie dziwie bo robiac 15-20 km a 70-80 a najlepiej to na miejscu.

Też bym chciał spota u siebie na miejscu ale niestety większość jest z Śląska, więc mogę dołączyć albo narzekać że "samoluby" nie chcą przyjechać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal nie podniecaj sie tylko zrozum chlopaka, a wy wiecznie pod siebie a pozniej sa spiny.Ja tam mu sie wcale nie dziwie bo robiac 15-20 km a 70-80 a najlepiej to na miejscu.

Do podniecenia mi jest naprawdę daleko, ja rozumiem, rozmowa może być intrygująca czy też ciekawa, ale bez przesady. Powtarzałem już nie raz. Zorganizujcie spota w swojej okolicy i zaproście. Wiadomo, że organizator z Bytomia będzie organizował spota w miare blisko siebie. To jest jakby logiczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podniecenia mi jest naprawdę daleko, ja rozumiem, rozmowa może być intrygująca czy też ciekawa, ale bez przesady. Powtarzałem już nie raz. Zorganizujcie spota w swojej okolicy i zaproście. Wiadomo, że organizator z Bytomia będzie organizował spota w miare blisko siebie. To jest jakby logiczne.

Bez przesady z tym " organizator" w innych tematach nawet jak ktos proponuje spota to jakos nie jest wokol komina I sa nowe twarze a I starzy sie znajda a tu ciagle pod siebie I jest jak jest wlasnie.chociaz byscie sie z tymi piatkami nie wyglupiali I "organizowali" jak inni w sobote lub niedziele jak normalni ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nazwać taką osobę żeby Cie to satysfakcjonowało? Osoba proponująca miejsce i zaplecze w postaci grilla i ciepłego pomieszczenia? Europa Centralna, DK44, DK88, A4 i A1. Trudno o bardziej uniwersalne miejsce. Dlaczego piątek? Bo wtedy najlepsza jest frekwencja. I dlatego na spotach uzgodniliśmy, że najlepiej będzie się spotykać w piątki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...