Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

Żałuj ! Grzesiek i Szymon byli ... no i taka skoda srebrna z 3 wayem na pokładzie , byłoby porównanie łeb w łeb ...tzn. drzwi w drzwi :padam: .hmm odwieczny problem czy bordo grają lepiej byłby dziś rozwiązany :kwasny:

 

PS: cholera tylko ta pogoda ..brrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no Panowie było pozytywnie...szkoda że później aura niedopisała(w sumie niektorym nawet to nie przeszkadzało...czyt, chłopaki z pewnej mazdy:P

niby miałem jakies wzmaki podmieniac...ale ja to musze miec ciepelko:P ...bo tak to checi brak :kwasny: ...na manualne gmeranie po bagaznikach

mi się podobał sub rubiego(co RF to RF;) i ogolnie granie w roverze z tym "papierowym no name:P w br...hehehe

i jak chlopaki dali te znizki w KFC?:padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to pojęcie względne ale ta zwrotka ... sory Bartku ale On ma lepszą ... większą :kwasny: wzrokowo oczywiście .

Jak ja skroję do busa zwrotkę ...to będzie zwrota ! Szymon padnie ... tzn zawiecha by mu padła w Yarisce , bo taka duża będzie ! :padam:

 

PS: jedno jest pewne > radio bez kłopotów z płytami (nie ważne czy przy wyciąganiu czy ich wkładaniu) nie gra !!! ... spytajcie Grzesia :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz teraz(po mojej osobistej naprawie) wychodzi pięknie sama ale ...trzeba ją 3 x wkładać aby wskoczyła ... no chyba że się ja popchnie drugą płytą to wskakuje od strzała :padam: ...tak jest wygodniej :kwasny: (jutro to naprawię , bo muszę sprężynkę popuścić minimalnie ).

 

PS: Danielu bluza z audisona marnie chroni przed zimnem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz teraz(po mojej osobistej naprawie) wychodzi pięknie sama ale ...trzeba ją 3 x wkładać aby wskoczyła ... no chyba że się ja popchnie drugą płytą to wskakuje od strzała :rotfl: ...tak jest wygodniej :kwasny: (jutro to naprawię , bo muszę sprężynkę popuścić minimalnie ).

 

PS: Danielu bluza z audisona marnie chroni przed zimnem ...

he he nawet po 10-razach nie połknie płyty (wyjscie z tego sprzętu jest dziwne jedną płyte wkładasz a wysówa 2 szt. nie wiem to chyba kopiuje czy jak) :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem również pod dużym wrażeniem dwóch 8" subów: Hertz ES200 i RM208.

Żadnego ES200 na spocie nie widziałem, a na pewno sam takowego nie przywoziłem :rotfl:

Między HS200, a ES200 w sumie jest niewielka różnica:

HS200:

- membrana papier

- cewka 2"

- układ magnetyczny 2x120mm

ES200

- membrana PP

- cewka 1,5"

- układ magnetyczny 1x100mm

 

W sumie niezauważalna różnica :D

 

Dla mnie tez maly Hertz, to kurka wodna fajny sprzecik :kwasny: Poszukam, jak trafie na Allegro, to bez zastanowienia lykam :padam:
PS. Ja wlasnie kupilem HS 10"

Jedna uwaga. Poproś o solidny pakunek, a jeśli zamierza to wysłać w jakiejś obudowie to zrezygnuj, chyba, że skrzynkę wyślę jako osobną paczkę.

Układ magnetyczny dzięki poczcie lubi się przestawić i zaklinować cewkę, a po co się niepotrzebnie denerwować? :]

Jakbyś chciał to mam manual do HS250.

 

 

 

P.S. Z tego co czytałem opinię, to HS200, to najlepszy z tej serii sub, HS250 trzyma jeszcze poziom, a HS300 ponoć już taką rewelacją nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga. Poproś o solidny pakunek

 

Wiem.. Gadalismy juz o tym na spocie.. Jak przyjdzie zjebany to przysiegam, ze jade z nim osobiscie nazot i kolesiowi go rozwale na glowie :rotfl:

 

Jakbyś chciał to mam manual do HS250.

 

Juz mam, ale dzieki :kwasny:

 

HS200:

- membrana papier

- cewka 2"

- układ magnetyczny 2x120mm

ES200

- membrana PP

- cewka 1,5"

- układ magnetyczny 1x100mm

 

E tam pare cyferek innych, a membrana co za roznica z czego jest :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu Ty się zajmij lepiej tym "prawym krzykaczem" ... albo lepiej ... weź od żony jakiś highendowy ręcznik (dobierz do koloru słupków) , zasłoń co tam trzeba i z bani :padam: .... kicka nie tykaj bo tak zasuwa fajnie (z jajem i ikrą > pamięć nr 4! )!

 

 

PS: Grzesiu ma jedną taką fajną płytę ....z jaką muzą nie wiem ale ...fajnie się nią popychało inne w szczelinie clarka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem opinię, to HS200,

 

A gdzies Ty opinie o nich znalazl ?? :kwasny:

 

Ty się zajmij lepiej tym "prawym krzykaczem" ... albo lepiej ... weź od żony jakiś highendowy ręcznik (dobierz do koloru słupków) , zasłoń co tam trzeba i z bani

 

Awaria z tym jak pieron..

 

PS. Moge uzyczyc moj high endowy kocyk skrzyniowy :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem również pod dużym wrażeniem dwóch 8" subów: Hertz ES200 i RM208.

Żadnego ES200 na spocie nie widziałem, a na pewno sam takowego nie przywoziłem

Między HS200, a ES200 w sumie jest niewielka różnica:

HS200:

- membrana papier

- cewka 2"

- układ magnetyczny 2x120mm

ES200

- membrana PP

- cewka 1,5"

- układ magnetyczny 1x100mm

 

W sumie niezauważalna różnica :D

 

 

No wiem przeca, że HS i że różnica prawie nie zauważalna :kwasny::rotfl::rotfl::D

Zaczynają mi się już dupcyć te wszystkie oznaczenia tych subów: HX, HS, ES itp. :D

Nawet najlepszym zdarzają się malutkie pomyłki :hyhy:

 

A i dzięki finchers, że mój skromny subik się podobał.

Dobra bestyjka, stara papierowa membrana, kupiona w sumie za psie pieniądze, a robi konkret robotę, taką jaka do niego należy :zdegustowany:

Żal mi go sprzedawać, będzie :/ , ale jeszcze zobaczymy, bo może powędruję do nowego auta i pozostanie w "rodzinie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu Ty się zajmij lepiej tym "prawym krzykaczem" ... albo lepiej ... weź od żony jakiś highendowy ręcznik (dobierz do koloru słupków) , zasłoń co tam trzeba i z bani :kwasny: .... kicka nie tykaj bo tak zasuwa fajnie (z jajem i ikrą > pamięć nr 4! )!

 

 

PS: Grzesiu ma jedną taką fajną płytę ....z jaką muzą nie wiem ale ...fajnie się nią popychało inne w szczelinie clarka :zdegustowany:

Zdradziłem Ci sposób jak uspokoić średnice ,a ty rozpowiadasz ,he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz byłem na takim spocie i nie żałuję :zdegustowany: Miło było wszystkich poznać osobiście

Dzięki wszystkim, a szczególnie Cursorowi, który przywiózł mi garść tweeterów :kwasny:

No i oczywiście dziękuję Balcerowi, że mogłem z nim przyjechać i pozwolił posłuchać wszystkiego u siebie :rotfl:

 

P.S najbardziej mi podeszły te z zesatwu corala, ale Cursor nie chciał samych sprzedać :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak chlopaki dali te znizki w KFC?

 

Nie dali, bo pogoniłem do domu od razu :kwasny:

Co do spotu udanie. O tej pogodzie to pierdzielicie trochę :rotfl: Ja dałem radę razem z ukashec przeżucić trochę klocków, z 5 piecy, 3 suby, 4 komplety tweeterów, jakieś radyjka:P Drutowania było co nie miara :zdegustowany: A tak na poważnie to mnie czekają niemiłe wydatki po tym spocie... MUSZĘ kupić Helixy H1 i jakiegoś "procka" teraz :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to mnie czekają niemiłe wydatki po tym spocie... MUSZĘ kupić Helixy H1 i jakiegoś "procka" teraz :kwasny:

 

No i Kuba, jak sam wiesz również, drzwi też trzeba ogarnąć, bo trochę tam "blachowało" na odsłuchach :zdegustowany:

A i też mam nadzieję, że mój RF się podobał pod No Name'a ??

Z tego co wiem dawał radę nawet z jednego kanału i trzymał suba za pysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, skoro do Ciebie leci Hertz, to mi jednak zostaw tego Vibe'a :kwasny:

Się wczoraj nasłuchałem subów, ale i tak tylko dwie 8" mi podeszły: Hertz i RM.

Ale, że póki co człowiek jest głupi i potrzebuję trochę masażu, to jednak decyduję się na tego Angola :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...