Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

przy moim radiu mysle nad zmiana wzmaka na cos mocniejszego i o wyrazistrzej gorze...bedzie moze ktos mial ciekawą 4 kanałówke?
sprawdzisz Fuji, Zapco, Stega, tylko sie sprzetowo przygotuj i przygotuj si ena to ze bedzies musiał ponurkowac w swoim bagazniku bo nikt tego za Ciebie nie zrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mogę udostępnić coś z poniższych klocków:

 

Alpine 9812RR

Alpine 9833R

Signat Ram 3 MK II

 

mogę również zabrać JL Audio 12W3V2-D4 w 50l BR z tym że kabelki mam nie podpięte a wątpię aby ktoś tam miał lutownice xD

 

Jak ktoś chce coś z powyższych rzeczy niech piszę bo nie posiadam tego w samochodzie tylko w domu leży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zabrać lutownicę, trochę kondensatorków Jantzen i cewek, tylko ktoś musi zabrać prąd 230V :D

 

I jak ktoś ma jakieś fajne tweetery to niech weźmie, jak mi podejdą i będzie taka możliwość to będe chętny kupić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę również zabrać JL Audio 12W3V2-D4 w 50l BR z tym że kabelki mam nie podpięte a wątpię aby ktoś tam miał lutownice xD

 

Bier go bo chetnie poslucham a lutownice mam zawsze przy sobie :kwasny: I to bez pradu, bo na gaz.. Jutro bedzie kilka nowek na sprzedaz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przywiozę do ewentualnych przesłuchań xm3040F , quadrala trafic krypton , PB1054 w BR i Closed no i jebutnie wielką i głośną skrzynię z 2x30 cm Pioneer ...w końcu głośniki freeair (dostałem w rozliczeniu :kwasny: )

 

O której będę nie wiem ... ale będę na bank!

 

PS: przed chwilą jakiś dupek w blaszaku Ducato rozjebał mi lusterko boczne ...ale poczuł się do winy i zabuli mi za nie , bo przy mijaniu na wąskiej drodze wystraszył się że go ściągnie do rantu i odbił na środek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: przed chwilą jakiś dupek w blaszaku Ducato rozjebał mi lusterko boczne ...ale poczuł się do winy i zabuli mi za nie , bo przy mijaniu na wąskiej drodze wystraszył się że go ściągnie do rantu i odbił na środek

Ty coś nie masz szczęścia z tą T4 :kwasny:

 

 

Właśnie skończyłem składać skrzynkę do u-dim RM208SL. 8l closed, ale subik daje radę.

 

I jak ktoś ma jakieś fajne tweetery to niech weźmie, jak mi podejdą i będzie taka możliwość to będe chętny kupić

Dobrze, że przypomniałeś, na spota wezmę:

- TN51 focala

- Helix H1

- Rainbowy o których wspominałem na elce

 

TN45 też będzie, bo balcer mi moje przywiezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę udostępnić coś z poniższych klocków:

 

Alpine 9812RR

Alpine 9833R

Signat Ram 3 MK II

 

mogę również zabrać JL Audio 12W3V2-D4 w 50l BR z tym że kabelki mam nie podpięte a wątpię aby ktoś tam miał lutownice xD

 

Jak ktoś chce coś z powyższych rzeczy niech piszę bo nie posiadam tego w samochodzie tylko w domu leży...

 

ja chetnie poslucham signata pod hsk:) bo chodza mi takie plany pod glowie:P

 

ja moge oprocz tego co mam w aucie wciasc jakies cuda co wynalazlem

 

impulse fc-1500 tego bede chodzial u ruby1986 przesluchac w 30l budzie:)

impulse sla-4500 a to na sprzedaz jest jakby ktos chcial tania4kanalowka , uzyta raz w celu sprawdzenia glosnikow jednych , gral ten wzmak doslowanie 2min. Pudelko itp:P

 

i jakby ktos chcial mam swiece żarowe z bosha orginalne niezuwane o numeru katalogwym 0 250 202 022 begin_of_the_skype_highlighting 0 250 202 022 end_of_the_skype_highlightingna sprzedaz duzooo taniej niz w sklpie. Swiecie z InterCarsu

 

ja bede kolo 14 20-30 dopiero , mam nadzieje ze bedziecie jeszcze trzezwi bo chce kilka rzeczy poprzepinac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę problemu, którędy mniej więcej polecisz i o której ?

 

P.S może ma ktoś z was na sprzedaż potrzebuję oprawkę na bezpiecznik ANL wejście 50mm2 oraz rozdzielacz zasilania 50mm2/na 2x25mm2 na 2 bezpieczniki AGU ma ktoś coś takiego ? chętnie odkupiłbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie poslucham signata pod hsk

 

Możesz też podpiąć Quadrala ...jeździłem cały dzień z nim pod HV i było lepiej niż pod Rodkiem.

 

chetnie chetnie:P chociaz powiem szczerze ze te 90kilka rms z rodka daje rade calkiem niezle, ale co ja tam slyszalemmm:P

 

jutro mam nadzieje ze bede mogl wiecej powiedziec;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, każdy coś biere ze sobą, to co ja mam być gorszy :D

Poza tym, że u mnie jeździ 4-kanałowy ESX Vision, Calibry, Alpinka CDE i stary RF Punch, to wezmę jeszcze swoje dwa piece.

RF 800.2, ponad 200W na kanał jak ktoś chce czegoś mocnego pod swój zestaw lub coś na suba, do tego wezme swojego Macroma 42.05 klasa A :kwasny:

PS. nie zapominając także o tym co jeszcze siedzi w bagaju, czyli Crunch plus dwa razy Lanzar MAX12 każdy w budzie po 50l BR ok. 36Hz :hyhy:

 

 

 

 

 

BTW - jak coś to to jest mój numer telefonu: 505 125 018 - Damian !!

Bo tak widzę, że my z Przemkiem jako pierwsi, albo jedni z pierwszych będziemy, także miejscówkę bydemy grzać dla reszty :hyhy:

Jak ktoś planuje być na 12, to dzwonić do mnie, sie kajś ugadamy i wjedziemy razem nad Sosinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzieci moje kochane właśnie zajechałem nazot :kwasny:

Spot można zaliczyć do udanych, ekipa jak zwykle ( przeważnie ) nie zawiodła, także dla wszystkich wielkie podziękowania :padam:

Trochę subów i systemików posłuchałem, trochę skrzynek się nanosiłem, ale warto było zawsze coś nowego u siebie posłuchać.

Najbardziej oczywiście urzekł mnie Gienek u Łukasza, świetny grajek i jak się okazuję w dobrych pieniądzach.

Jestem również pod dużym wrażeniem dwóch 8" subów: Hertz ES200 i RM208.

Chociaż ja jestem bardziej zwolennikiem tej drugiej opcji, lecz Hertz też mnie nie zawiódł, acz nawet śmiem rzecz, że bardzo pozytywnie zadziwił.

 

A tak na marginesie, to kuman wisisz mi 3 metry kabla głośnikowego 4mm^2, po 11 zł. za metr :rotfl:

W Media Markt z Calibra takie dostaniesz, bo trza było nie pić, lub nie odjeżdżać z nim na dachu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ache jak teraz wstales to wyscig przegapiles:P

zaluj zaluj bo jest czego:P

 

Nie wiem OCB ??

 

A tak na marginesie, to kuman wisisz mi 3 metry kabla głośnikowego 4mm^2, po 11 zł. za metr :D:rotfl:

W Media Markt z Calibra takie dostaniesz, bo trza było nie pić, lub nie odjeżdżać z nim na dachu :D

 

:D

 

Dla mnie tez maly Hertz, to kurka wodna fajny sprzecik :padam: Poszukam, jak trafie na Allegro, to bez zastanowienia lykam :] Audi zajebiscie kopalo, ale tej srednicy bym nie przebolal :/ I oczywiscie po Mastaha RE do teraz mnie leb boli :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...