Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Generalnie, moje opinie:

 

- Polo Pawła - drzwi grają super, w porównaniu do hsk w bravo (przy którym rzeźbiliśmy z Tomkiem z godzinę czasu). Już wcześniej słuchałem tego auta i mam swoje zdanie. Kolega idzie w dobrą stronę, hsk nie gra ostro, woofer nawet ładnie puka (nie buczy). Do ogarnięcia - czasy, skupienie, trochę nierówno jest w pozycji skrajna lewa (wędruje w dół).

- Galant - tu duży progres w porównaniu do poprzedniego systemu - wreszcie jest średnica :D. Ogarnij tylko czasy, scenę i będzie to grało. Pomyśl o subie bo phase grają w dużym aucie i to może nie wystarczyć.

- Astra Marcina - jedno z lepiej grających aut na placu. 2 way, a grał o wiele lepiej niż nie jeden 3way na placu.

- biała Megane - szkoda, że 9255 nie łykał moich płyt, bo nie mam odniesienia.

- Zolowóz - na następny spot weź śrubokręt :P bo -8dB na radiu i jeszcze góry było minimalnie za dużo. Drzwi grały bardzo fajnie :)

- Astra Tomka - jak u Marcina - bardzo dobrze grający system, wszystko bardzo poukładane, punktowe. (wrzuć mi na PW ten utwór z fortepianem i pozycjami).

- Honda z udimem - ładnie to sobie tam "pyka". Porządek, niezła zabudowa, brzmieniowo to chyba max z tego zestawu (może pora na zmianę ;) - generalnie bardzo miłe autko.

- Bravo Rav - przy tym aucie spędziłem chyba najwięcej czasu - jednak początkowy bałagan został chyba solidnie ogranięty. Drzwi do poprawy / pokaż zdjęcia jak je robiłeś, bo ciężko uwierzyć, że hsk nie grały dołem. Dopiero +6 na parametryku dało jakiś efekt.

 

Do następnego.

 

@Jarek, dobrze, że Tobie się nic nie stało. W sumie, sądzę, że w mniej niż 20 minut bylibyśmy całą ekipą na miejscu i synki by na 100% nie uciekły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda z udimem - ładnie to sobie tam "pyka". Porządek, niezła zabudowa, brzmieniowo to chyba max z tego zestawu (może pora na zmianę ;) - generalnie bardzo miłe autko.

chyba nie piszesz o porzadku w bagazniku xD a zmiany beda niebawem, zamiast zestawu slx wleci cs 265 profi phase plug. kiedys w przyszlosci bede tez musial zmienic wzmak ale na razie junior bedzie sobie musial z nimi poradzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie piszesz o porzadku w bagazniku xD a zmiany beda niebawem, zamiast zestawu slx wleci cs 265 profi phase plug. kiedys w przyszlosci bede tez musial zmienic wzmak ale na razie junior bedzie sobie musial z nimi poradzic.

 

Chyba nie o tej chodzie kolega pisze ... Raczej o CRV z tempo na pokładzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo Rav - przy tym aucie spędziłem chyba najwięcej czasu

Niestety póki co to GP - oczko niżej, w brawo pewnie by to lepiej wczasie jazdy grało - na razie męczą szumy

Co do drzwi - tak jak pisaliśmy..pewnie kwestia wzmocnień...

http://www.strefacaraudio.pl/topic/18451-fiat-grande-punto-budzetowa-instalacja/ - fotki drzwi.

przy tym aucie spędziłem chyba najwięcej czasu - jednak początkowy bałagan został chyba solidnie ogranięty

No wydaje mi się że na tej wizycie system bardzo zyskał..póki co ogarnę zasilanie i może zabudowę w bagażniku, do drzwi wrócę na koniec-niestety.

Wczoraj 2 auta zaliczyły stłuczkę

...może muza za głośno...mam nadzieję że nie zrobi się z tego jakaś Forumowa moda - na finalizację projektów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe, to raczej kwestia nieuwagi i roztargnienia :D No i za duzo koniuf a za słaby hampel :P Szkoda kadzia ale dzis Mariusz dzwonil ze juz jezdzi i beda z tego ludzie.

 

Aaaa jeszcze jedno, kolego na dąbrowskich blaszkach... Nie chce być niemiły ale, jeśli jeszcze raz zdarzy sie ,że bedziemy widziec jak spozywasz alkohol a nastepnie wsiadasz za kierownice nie bedzie wesoło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie odzywam w celu ze tak to ujme "rownouprawnienia". Mnie wszyscy znaja, wiec nikt nic nie powie nawet jakbym przyjechal nawalony jak stodola to bedzie tylko kupa smiechu.. A jakis kolo se walnal piwko i wielkie halo..

 

 

Tobie akurat za kazdym razem chyba kiedy sie spotykamy a w kazdym razie czesto JEDNO piwo zdecydowanie moze zaszkodzić podczas kontroli itd...

 

Dlatego na spotach nie pije :P Malo jest wolnego, wiec kazdy dzien kiedy nie musze wstac do roboty jest jak zloto :D Ale jakbym dzien wczesniej nie porzadzil to bym se tez z checia zimnego Budweisera strzelil zamiast coli :) Moje zdanie jest takie: jak Cie suszy strzel se piwo, ale daj dychnac organizmowi z godzinke albo wiecej. Wypic piwo i odjechac to jest oczywiscie glupota, bo sam mam czasem takie dni (a jak !), ze po jednym piwie na garazu "lekko szumi"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...