Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To weź obiad ze sobą, w pojemniki trzymające ciepło :]

 

hehe, weź grilla, kiełbaski się kupi i obiadu w domu nie będziesz musiał jeść :P

 

 

1. Ziutsane

2. Hellsin & friends :)

3. Whitedevil

4. ruby1986

5. powalla

6. Xris

7. Morfi + Kasia

 

będę po 12 i zawijam się przed 14.

Edytowane przez Morfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morfi, bodajże mój imienniku, o ile dobrze pamiętam :)

Czy suba masz u siebie tego samego co na pikniku ?

Bo jeżeli tak, to będę musiał podesłać do Twojego auta Ache, jemu się powinien spodobać.

 

Tak, jam Twój imiennik. Sub już dawno jest zmieniony. Ogólnie, to przez przeprowadzki mam non stop coś odłączone i jutro na spocie lepiej, żebym bagażnika nie otwierał, bo wygląda to jak u dan124 po wizycie u specjalisty ;)

Sub już dawno zmieniony - w sumie zaraz po pikniku wyleciał. Teraz jest małe, ciche 8 cali. Jak trzeba, to mogę go wziąć ze sobą. W sumie w tamtą skrzynkę chciałem wrzucić na chwilę Phase. Tak więc Kicker wyleci ze skrzynki, będzie można go pomacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jam Twój imiennik. Sub już dawno jest zmieniony. Ogólnie, to przez przeprowadzki mam non stop coś odłączone i jutro na spocie lepiej, żebym bagażnika nie otwierał, bo wygląda to jak u dan124 po wizycie u specjalisty ;)

Sub już dawno zmieniony - w sumie zaraz po pikniku wyleciał. Teraz jest małe, ciche 8 cali. Jak trzeba, to mogę go wziąć ze sobą. W sumie w tamtą skrzynkę chciałem wrzucić na chwilę Phase. Tak więc Kicker wyleci ze skrzynki, będzie można go pomacać.

 

To trochę szkoda, że Kicker wyfrunął.

A on był taki miękki, nie mój typ grania, ale dla Ache jak znalazł :)

U mnie jest nie lepszy porządek, patrz wspomniana instalka, ale to chwilowe "kłopoty", Damianie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby przypadkiem nie jeździsz granatowym VW ??

 

Po prostu dziś za mną toczył się wspomniany pojazd o numerach SMI...., więc sobie jakoś tak po kojarzyłem.

W tylnym lusterku zauważyłem schludnie wyrzeźbione i obite słupki, sobie fakty skojarzyłem i tak mi wyszło.

 

niet, grafitowe A4 :zawstydzony:

 

a jaki to dokładnie VW? może to moje słupki były ;)

Edytowane przez Xris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...