Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli chodzi o moje maximo, to już uprzedzam że chyba nie będę Tigerką , bo właśnie się dowiedziałem że mam w tym tygodniu na popołudnie i będę się rozmijał z małżonką , więc nie skończę autka ...no chyba że w sobotę zrobię szybką wrzutę tweeterów , to wtedy kto wie ;) Kabelki mam położone , tweetery na plastelinie się podklei , tylko zwrotki muszę rozdłubać na biampa .

 

Sprawa druga to chciałbym posłuchać CV124 w BR, a jak nie będę T4, to jak to porównam? W cudzym aucie to kij a nie porównanie (konkretnie BR/CL )...hmm chociaż może jakbym swoją wziął, to szło by to w Łukasza kombi porównać ...zobaczymy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam jeszcze czy wpadnę czy nie,zakończenie rajdowego pucharu polski jest i tak szkoda trochę przepuścić rajdu,bo w tym roku kalendarz nie był łaskawy i parę rajdów wypadło.

 

Na razie sie waham ale zobaczymy jak wyjdzie.

A jakbym wpadł miał by kto jakiego ciekawego wysokotonowca zeby posłuchać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Kamilem na razie nie gadałem ale dzisiaj jadę "do niego" to może go zastane i pogadam ;]

Kudłacz raczej odpadnie bo coś na auto narzeka,no chyba że sie wybierzemy w trojkę jakoś to już z rajdu bym zrezygnował z ciężkim sercem ;]

 

Do fiaciora poszukam paru gratów i jak wpadnę do Was to Ci przywiozę, a jak nie teraz to sądze że jeszcze przed zimą na bank coś sie zorganizuje tak jak w tamtym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja wpadnę, może nie mam profesjonalnej zabudowy, ale też nie jest to seria. Może będę mógł liczyć na kogoś kto ustawi mi wzmacniacz pod suba od kolegi powalli, doradzić co zmienić, zobaczymy jak czas pozwoli to się pojawię. Tylko ta Rybaczówka, to jest jakiś zajazd czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, jakby ktoś nie wiedział jak zajechać na ten zajazd, to piszcie wcześniej, się najwyżej ugadamy np. ok. 12 na parkingu pod Media Markt na CH 3 Stawy, a potem razem do kupy się zajedzie, no chyba, że wszyscy mają pojęcie jak trafić na ten zajazd ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze myślę, że to ten zajazd, na tym jednym skrzyżowaniu ze światłami co się z trasy zjeżdża i na światłach w lewo. Jak by się jechało prosto to tak jak na 3 góry, mam rację?

 

http://mapy.zumi.pl/?loc=Katowice%2C+Karolinki+1

 

Tutaj, dobrze myślę?

Edytowane przez Crest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wskazales zle miejsce. Jak jedziesz od strony Katowic trasa na murcki. Po prawej mijasz jak dobrze pamietam salon Volvo, masz zjazd w prawo na kopalnie Staszic ale nie zjezdzasz, jedziesz dalej prosto. Masz po prawej przystanek autobusowy, jedziesz jakies ok 80-100 metrow i masz zjazd w prawo (lekko obnizony kraweznik jest w tym miejscu [wjezdzasz tak jakby do lasu] )

 

 

Mysle, ze wytlumaczylem wystarczajaco :)

 

P.S. Czy ktos bedzie wczesniej na miejscu (tak jak pisalem w moim poscie wczesniejszym) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł może i dobry z tymi targami, ale ...

Po pierwsze, wjazd będzie płatny na targi, także nie wiem czy wszyscy się na to piszą ?

Bo raczej zaparkować w niedalekiej okolicy MTK może być ciężko, większą ilością samochodów, wiem co mówię, bo mieszkam rzut beretem od MTK.

Po drugie, na terenie targów odbywać będą się zawody dB, także nawet jak tam wjedziemy, to może być ciężko z odsłuchami :/

Mnie tam to wszystko jedno, tutaj mam jeszcze bliżej, ale na zajeździe na pewno będzie spokojniej na słuchanie aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...