Skocz do zawartości

Zestaw Blaupunkt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem już radio Blaupunkt 220BT, teraz chciałem kupić wzmacniacz żeby głośniki aż tak nie charczały i dźwięk może się trochu poprawi.
Samochód: 406 coupe 2000. 

Co myślicie o połączeniu blaupunkt 220BT + wzmacniacz BLAUPUNKT THa 275 400W 2-kanałowy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to kolega ma ten wzmacniacz na sprzedaż, to poproś go, może pozwoli Ci go podłączyć, kabelki przeciągniesz i tak "na zaś". Jak Ci się spodoba i będzie Ci odpowiadał to go zostawisz a jak nie, to będziesz mógł rozglądać się dalej ;) Kwestia też jest ceny. Ja przez ułamek sekundy przelatałem w swoim aucie też pewnego blaupunkta, chyba GTA 260, ale to chwilka, bo dosłownie w 2 dni wróciłem do JBLa którego miałem, spróbowałem, zobaczyłem i mi nie odpowiadał.
 

 

 


Akurat na tym forum poleca się inne produkty.

 

I to są święte słowa, z początku zabawy z CA też w głowę miałem wbite tylko Blaupunkty, JBLe, Alpine i Soniaki, nic więcej ;) a to dopiero czubek góry lodowej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VR też nie wychodziły takie złe, w ogóle pod marką blaupunkt wyszło kilka fajnych piecy, nie koniecznie trafiających w gust każdego w kwestii grania ale bardzo zadowalających i naprawdę dobrze wykonanych. VPA to też ich przyjemniejsze dzieło  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego tez nie wymagam cudów w tej cenie, napisałem troche ponieważ miałem na myśli troche lepszą jakość niż normalnie bez wzmazniacza (na allegro nówka ok 200zł). Chodzi o to że jak puszczałem muzyke głośniej nad jeziorkiem to troche harczało i trzeba było minimalnie zciszyć :P a tak zawsze te kilka poziomów było by więcej no nie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 200zł kupisz starego v450 który wystarczy Ci na przód i jeszcze w razie czego zasili spokojnego suba, będziesz miał hpf i lpf regulowany i jakieś możliwości wysterowania całości. Przy dobrze ustawionym hpf przód będzie mógł zagrać o wiele głośniej (nie mówimy o jakości skoro furtki nie ruszane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...