Skocz do zawartości

VW Passat b5, nowe car audio!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby się zmieścić w całości 1000 zl to celowałbym bardziej w mate App i na ten cel okolo 150zł. Z tym ze tu albo się uda wytlumic w miarę, albo się nie uda :D

 

Pozdrawiam

To moze najlepiej niech dekarka wytlumi,zadna roznica.

 

Lepiej chyba dolozyc min 100 ke i kupic Stp lub Gms-a i bedzie i lepiej i wygodniej to montowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc bardzo dokładnym to Spawarkę OS z jaką miałem styczność oznaczona była jako 16 a w konektor na 21mm nie chciała wejść. Tak samo jak niby jest 10mm a w helixa ledwo właziła. Myślę, że rozwiązanie Mastaha było by najlepsze. Wygłusz drzwi to i będzie lepszy komfort jazdy a i audio na tym zyska gdzie fabryka zagra sporo lepiej niż przed wygłuszeniem. Jeśli pasowały Ci fabryczne to taniej i z większą ilością "ZA" argumentów chyba nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekarka i app to ten sam koszt. Kolega przerabiał w wakacje.

 

Z tysiakiem taki problem, ze 300 na wygluszenie, 450 na jakiś tam podstawowy zestaw, ze 250 na wzmaka i bum. Amba fatima - byl tysiak i go ni ma. A kabelki? I jeszcze na pewno jakies duperelki wpadną :/ ciężko robić w tym budżecie na jako tako juz z sensem.

 

Warto najpierw może wygluszyc same drzwi i zobaczyć, jak to na serio gra

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami na prawdę nie warto żałować tych 50zł więcej żeby potem rzucać mięchem bo coś się odkleiło.... Jak robić to raz a porządnie a później rozbieraj od nowa zrywać czyścić itp itd. Tym bardziej jak przy niewielkiej różnicy w kasie masz elegancie maty, komfort pracy z nimi i pewność, że w upalny dzień wakacyjny przy podnoszeniu szyby nie będzie czarnych smug od odklejonej dekarki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem w sumie kup nawet ponownie seryjne... I zobacz jaka jest roznica :) Choć coś czuje ze to nasze pisanie nie ma zbytnio sensu bo kolega juz zdecydował ze niczego poza nisko budzetowymi zestawami zmieniac nie chce...

 

Gdzie tak zadecydowałem?

Napisałem ze któryś raz z kolei wymieniam seryjne głośniki na te same ktore sie po jakims czasie i tak rozsypuja... znudzila mnie juz ta operacja i postanowilem zainwestowac i zrobic to raz a porzadnie. Ostatnio jestem dosc zapracowany i nie mam az tyle czasu zeby sie zaglebic w tematyke car audio az tak gleboko, mysle ze dysponuje jakas podstawowa wiedza w tym temacie, tak ze powinienem sobie poradzic ze zlozeniem tego wszystkie w calosc. Dlatego tez pojawilem sie tu zeby uzyskac pomoc w doborze sprzetu ktorego potrzebuje i jakis raz ludzi ktorzy juz mieli z tym doczynienia i wiedza jakich bledow nie popelnic. Pieniadze jest latwo wydac, ale ja nie chce ich wyrzucić w błoto.... Zbyt duzo tego wszystkiego jest na rynku, a do tego jeszcze jestem zodiakalna waga, tak ze wiece co to oznacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Gdzie tak zadecydowałem?
Napisałem ze któryś raz z kolei wymieniam seryjne głośniki na te same ktore sie po jakims czasie i tak rozsypuja... znudzila mnie juz ta operacja i postanowilem zainwestowac i zrobic to raz a porzadnie. Ostatnio jestem dosc zapracowany i nie mam az tyle czasu zeby sie zaglebic w tematyke car audio az tak gleboko, mysle ze dysponuje jakas podstawowa wiedza w tym temacie, tak ze powinienem sobie poradzic ze zlozeniem tego wszystkie w calosc. Dlatego tez pojawilem sie tu zeby uzyskac pomoc w doborze sprzetu ktorego potrzebuje i jakis raz ludzi ktorzy juz mieli z tym doczynienia i wiedza jakich bledow nie popelnic. Pieniadze jest latwo wydac, ale ja nie chce ich wyrzucić w błoto.... Zbyt duzo tego wszystkiego jest na rynku, a do tego jeszcze jestem zodiakalna waga, tak ze wiece co to oznacza
no i super że to piszesz... teraz wróć do początku tego tematu  raz jeszcze:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Będąc bardzo dokładnym to Spawarkę OS z jaką miałem styczność oznaczona była jako 16 a w konektor na 21mm nie chciała wejść.

 

Bedac dokladnym to napewno nie ma takiej opcji zeby CI 16 ka jak juz w 25 mm nie wchodzila chyba ze masz jakies hamerykanckie konektory i kable w co watpie ale w Polsce i europie standard to 16,25.  

 

Tak jak koledzy pisza zrob drzwi porzadnie i wtedy zobaczysz jaka jest roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też pierwszy raz się spotykam z kablem spawalniczym 21 mm2 ale z ciekawości zadzwonię dziś do hurtownika który zaopatrza nasza firma w przewody i dowiem się co i jak.

A z matami app do zdecydowanie sobie odpuść. Dołoż te 100 i napewno nie będą źle wydane pieniądze . Wtedy nawet seria zagra o niebo lepiej . Jak tak zrobisz to muzyka będzie grała w samochodzie q ty będziesz mógł sobie doczytać powoli ewentualnie do zbierać złotówek i na pomału robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa nie ma konektorkow na kabel 21mm2 ? :P W takim razie miałem mongolskie konektory i chińskie kabelki :D

Mongolskie napewno nie bo one sa 25 mm2  a chinskie kable tez 25 mm2 jesli juz to amerykanckie w co watpie jesli chodzi o konektory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...