Skocz do zawartości

wybór radia i głośników 130mm, Audi A3 8L


Rekomendowane odpowiedzi

Co do głośników to jestem zaskoczony jak może zagrać u-Dimension el comp5. Gra u mnie w audi a4 i bas jest o niebo lepszy od standardowych głośników nokia. Jeśli planujesz dalszą rozbudowę zestawu, to moim zdaniem może nie być sensu kupowanie wypasiastych 13tek. Ja tak podszedłem i teraz szukam czegoś do basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bybelou dzięki za info,

jak już pisałem w pierwszym poście, nie zamierzam budować profesjonalnego systemu audio za kilka tysięcy, tylko zastosować jakiś sensowny, czysto grający system z fajnym basem, najlepiej jakby był adekwatny stosunek ceny do jakości tak aby zainwestowane pieniądze zostały dobrze wydane i efekt był zadowalający, ale z racji braku jakichkolwiek sugestii będę musiał dokonać zakupu w ciemno lub na podstawie rekomendacji różnych sprzedawców,
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja w E36 Cabrio ostatnio zakładałem CZ702 z helixami 130mm i powiem, że o ile ja szumy wyłapywałem to właściciel nie bardzo. Jak dla mnie te helixy pędzone wzmakiem w ori miejscach ( a w e36 jest z tym licho) grają w miarę przyzwoicie jak za taki budżet i ofc zostawienia fabryki (wizualnie) bez przerabiania panelików w nogach itp itd. Helixy mogę polecić na pewno reszty nie znam więc nie będę filozofował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najlepiej z listy wypadają zaproponowane przez Mirka teq
Rozważ ta mozliwosc

tyle, że te głośniki są niedostępne to po 1, po 2 Mirek je zaproponował bo sam je miał do sprzedania, ale bez gwarancji więc taka opcja mnie nie interesowała,

 

Ja w E36 Cabrio ostatnio zakładałem CZ702 z helixami 130mm i powiem, że o ile ja szumy wyłapywałem to właściciel nie bardzo. Jak dla mnie te helixy pędzone wzmakiem w ori miejscach ( a w e36 jest z tym licho) grają w miarę przyzwoicie jak za taki budżet i ofc zostawienia fabryki (wizualnie) bez przerabiania panelików w nogach itp itd. Helixy mogę polecić na pewno reszty nie znam więc nie będę filozofował :D

zauważyłem, że sporo osób poleca Helixy (różne modele) pod samo radio i PODOBNO dobrze się zgrywają, Ty jesteś kolejną osobą, która to potwierdza 
ja ostatecznie zdecydowałem się na Gladena RS 130, być może uda mi się uwinąć z robotą w weekend to zobaczę jaki będzie tego efekt i czy ten szum z clariona będzie rzeczywiście przeszkadzał,

pewnie gdybym się nie naczytał tyle opinii dotyczących tego szumu to bym na to nie zwrócił uwagi jak w przypadku właściciela z E46, no ale zobaczymy

póki co dzięki tym którzy zdecydowali się wypowiedzieć w tym temacie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 


Napisano 09 wrzesień 2014 - 08:51
Bybelou, dnia 07 Wrze 2014 - 23:04, napisał:

bas jest o niebo lepszy od standardowych głośników nokia.
A przepraszam co zagra gorzej z listy robakosa ?

 

Nie zrozum mnie źle - ja tylko porównywałem głośniki jakie wstawiłem u siebie z tym co miałem standardowo.

 

Wybierałem pomiędzy HELIX,HERTZ i u-Dimension. Te głośniki mogłem odsłuchać i tylko u-Dimension nie był taki metaliczny w odbiorze. Wiadomo, basu to nie da tyle co 16, ale średnie tony tak. A teraz chcę uzupełnić przez skrzynię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...