Skocz do zawartości

Finały MP EASCA 2014 - Olsztyn


Rekomendowane odpowiedzi

Fakt słabo. :(

Ale dodatkowa to tylko w MAXI dla osób z poza listy dla reszty kategorii wg regulaminu skończyła sie wczoraj.

Ja wysłałem dzisiaj przed 12 i widzę że jestem dopisany :) szczerze to mi się pomyliło i myślałem ze normalna jest do jutra :)

Także Panowie i Panie, wysyłać zgłoszenia bo nie wiadomo co będzie w przyszłym roku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lublin, Garwolin, Zakręt, Wawa,7'demka na Płońsk, Mława, Olsztynek i dajesz na Olsztyn.

Można nie wjeżdżać do Warszawy ale to więcej kręcenia.

Wczoraj o 16 wyjeżdzałem z Bemowa z Targów IC - do miejścowości zakręt 45 minut autokarem -  to ile mam liczyć czasu na przejazd przez Warszawę w sobotę o 7 rano ?? Godzinę ?? , dłużej ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy etap rejestracji trwa trochę krócej przede wszystkim z powodu dwóch kategorii, gdzie jest ponad 10 zawodników (SQL Maxi i dB Race Amator). Pasuje wcześniej wiedzieć, czy w tych kategoriach wszyscy z pierwszej dziesiątki pojadą na Finały, żeby można było dać jakąś informację pozostałym, którzy może chcieliby się wcisnąć na wolne miejsce. Jeżeli z pozostałych kategorii ktoś się spóźnił z rejestracją, to przecież nic wielkiego się nie stało i nadal zapisujemy wszystkich chętnych.

Jednak jutro (wtorek) chcemy już zamknąć listę na 99%, bo już najwyższa pora aby zamówić konkretną ilość pucharów, tylko dla tych miejsc gdzie są zarejestrowani zawodnicy. Dzięki temu nie będzie wywalania w ciemno kasy na puchary dla pustych miejsc, przez co dla pozostałych, puchary będą mogły być większe (droższe).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa to nie jest problem duży. Ale calosc trasy. Wez poprawkę ze na tylu km zawsze moze sie cos zdazyc i nie planuj na styk. Daj na calosc sobie 1,5-2h luzu i bedxie spokoj. Najwyzej zostanie ci czasu na śniadanie na luzie i Np myjnie :)

ale kosztem czasu na sen  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy ktoś z miejscowych może podpowiedzieć gdzie jest myjka bezdotykowa w pobliżu imprezy. Po 700 stówach w nocy auto będzie wyglądało ślicznie :wink:

 

Myjnia jest na tej stacji:

https://www.google.pl/maps/place/SHELL/@53.769412,20.409644,15z/data=!4m2!3m1!1s0x46e27f0f3c2c2b73:0xfeca8e7945b9acf

 

Lotnisko obok drogi to właśnie miejsce imprezy. Wjazd ulicą Lotniczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie między Glinojeckiem a Nidzicą niemal na każdej wiosce możecie się spodziewać misiaków. Wiśniewo i Żurominek to niemal pewniaki. Warto zwolnić a przynajmniej słuchać radia...CB radia.


 

 


ile mam liczyć czasu na przejazd przez Warszawę w sobotę o 7 rano ?? Godzinę ?? , dłużej ??
Spokojnie przelecisz 30-40 minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...