Skocz do zawartości

Finały MP EASCA 2014 - Olsztyn


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I ja Panowie dziękuję za fajny klimat.  ... Eszte, zasłużone gratulacje!
parę fotek do polukania :)https://www.dropbox.com/sh/bv25rxsr5lonc7h/AADOFZ9_zowIo_prj2tWwQ6Ea?dl=0
 

Myśli ktoś na wypadem na - European Final EASCA 2014 Montichiari-Italy; Festival dei Motori 18-19 ottobre 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj było co posłuchać i pooglądać :P

 

Wyniki (z tego co pamiętam)

 

MINI

1. Marci Gacek - Fiat Panda

2. Yasica - VW Golf 3

 

FUNI

1. Marlena Olszewska - Colt

2. Balcer - Audi A3

3. Przemcio - Opel Signum

 

MAXI (pamiętam od 4 wzwyż)

1. Eszte - Civic

2. Dariusz Ziółkowski - Avensis

3. Pawel_luk1 - Megane III

4. Rob123 - Xsara Picasso

 

AMI

1. Gazownik - Audi A4

2. Krzysztof Dajek - Honda Accord

3. Michał Maliszewski - C-Klasa

4. Bulli - S-Klasa

Sorki, dalej nie pamiętam.

 

PROFI

1. Bury - Focus

2. Dziki - Outlander

3. Kondzik (?) - BMW

 

 

Punkty pamiętam tylko z mojej kategorii MAXI: 1 - 306 pkt.  2 - 304 pkt.   3 - 302 pkt. 

Tak więc gęsto było :D

 

Aaa i Buliemu brakło tylko 1,5 pkt. do 3 miejsca (bo dostał -2 pkt. za instalkę - jakiś luźny kabelek czy coś... :/ )

 

Ogólnie było bardzo fajnie, miejsce, impreza i atmosfera duuuużo fajniejsza niż Bydgoszcz w zeszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo milo było ponownie zobaczyć w piknikowej atmosferze piknikowe twarze, oraz poznać na żywo nowe;)
Wielkie podziękowania dla zawodników, sędziów i organizatorów za bardzo dobrą oprawę i przygotowanie. Impreza naprawdę na wysokim poziomie. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niedosyt, ale i tak jest super bo melodyjność morela sprawia wiele frajdy z słuchania :wink2: Pozostało posiedzieć i popieścić to co jest żeby poprawić dynamikę i troszkę  jakość przy wyższym poziomie odsłuchu, ale zima się zbliża i auto/ucho doszło do ostatniego etapu. Wszystko na nowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękować pragnę za miło spędzony czas i możliwość kolejnego spotkania w realu. Niedosyt na ten rok nadal pozostanie ale udało się zobaczyć po sporym czasie wesolutkie morduchy a i nowe zapoznać  :wink: . Jeszcze raz dziekówa i gratki dla zwycięzców.

 

A Ty "rudy" :rotfl:  masz przesrane  :hyhy: ...ledwo mnie zobaczył a już wrzeszczał, że piece mi padną , wywróżył albo wiedział bo faktycznie jeden mi niedomaga ale poprawimy wszak to kolejny zimowy sezon na retusze.

A poważnie Karol, dzięki za podpowiedzi skrzętnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólnie spędzony czas, super atmosferę. Gratuluję wszystkim uczestnikom, za poświęcenie i dociągnięcie całego sezonu do końca.

Chciałbym także podziękować Organizatorom i Sędziom za włożony trud i poświęcony czas  w organizację i profesjonalne podejście do tematu.

 

Oby do przyszłego roku, bez Was nie było by tylu fajnych tematów do rozmów jak i możliwości wspólnego spotkania się w celu konstruktywnej rywalizizacji  :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza okazja dzięki której posłuchałem kilku aut.

Dziękuję za pomoc Mastahowi oraz jeszcze jednemu koledze który nie pamiętam jak się nazywa :mur1:

Wielkie podziękowania dla Pana Krzysztofa Dajka który poświęcił mi sporo czasu.

Żałuję, że zabrakło czasu i musiałem zniknąć na kilka godzin za co przepraszam Yasicę.

Pozdrawiam i życzę sukcesów w CA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wszystko na nowo :D

 

Powodzenia :mur1:

Bo ja bym szlifował to co jest :P - bo ten alotrop można z grafitu w cos więcej zmienić.

 

Gratuluje wszystkim co przyjechaili.

 

Organizatorom za stworzenie fajnego widowiska i bardzo wysoki poziom imprezy.

 

Dzięki i do zobaczyszka w przyszłym sezonie (o ile będzie :wink: )

 

AAa.....

i big thx  za afterparty :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem do domu w końcu ;)

 

Dziękuje za wspaniałe zawody , szkoda że parę osób nie dojechało bo warto było . Bardzo fajnie prezentował się poziom na tych zawodach szczególnie w Amatorze , było bardzo dużo fajnie grających aut !

 

Szczególne brawa należą się Buliemu , bo ( przepraszam za określenie :) ) po takie kupie jaką zaserwował w Izbicku aż miło było posiedzieć :) , swoje zdanie Buliemu przekazałem i myślę że sporo roboty i możliwego progresu przed jego systemem jeszcze !

 

Dziękuje bardzo wszystkim "kibicom" Strefowym bo przyjechali z całej PL i fajnie było parę mordek zobaczyć !!

 

Wielkie dzięki za opinie i gadki o audio i systemach bo fajnie się naprawde gada , bo nic tak nie łączy jak wspólna pasja i mama Karolka w Gang Bang :))))

Osobne bardzo gorące podziękowania dla Całego Teamu EASCA Dzięki Panowie i Ewelinie :) !!!!

 

Na koniec najważniejsze podziękowania Dla Jurka (JD ) bo dzięki niemu dane nam było kilka lat się bawić w zawody CA w PL i dla Arka ze Strefy Ciszy w Olsztynie bo naprawde Impreza i organizacja były na TOP poziomie !

 

 

 

ps. W końcu dane było mi pogadać dłużej z Szymonem i kurde chyba jednak nie jest "morelową Parówą " hahahhahaa wpożo chłop jak popije :DDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostało i mi podziękować skoro miała miejsce taka wypadkowa :wink:

 

Zapomniałbym, a że padło słowo Izbicko to z tego miejsca chciałbym poinformować że nie mam nic wspólnego z jakimiś zaginionymi spodniami/spodenkami, czy inną męską bielizną  :wink2: Zapatrywania mam całkiem poprawne !!! 

http://images70.fotosik.pl/202/898b0e7fc3b3443amed.jpg

http://images67.fotosik.pl/204/6e8e60d8d16b6c6dmed.jpg

 

Jak po Olsztynie będzie stringów brakować to mogę pozaglądać tu i tam :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...