Skocz do zawartości

Wymiana fabrycznych tweeterów, warto?


nycer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, temat był poruszany wiele razy, natomiast polecane są tweetery raczej z wyższych półek, na które nie mogę sobie pozwolić. Dlatego pytam was, ludzi, którzy mają o car audio pojęcie i liczę na to, że polecicie mi coś co nieźle zagra ( nie jestem audiofilem) i co nie będzie drogie.

 

wyższa półka w kwestii tweeterów to tysiąc zł w górę

 

audiofile wydają na tweetery 2000, 3000 i więcej

 

budżetowe to sie zaczynają od 200-300zł

 

twoje oplowskie grają za 50 (jak nie lepiej)

 

idż kup sobie bilet do kina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiofile wydają na tweetery 2000, 3000 i więcej

 

Całe szczęscie ze nie jestem audiofilem :)

 

A tak serio - wymiana na cokolwiek poniżej 200-300 zł to bezsens. Ciekawy Tw to GMS 1929 - warto sie nim zainteresować w dolnej półeczce. Producent podaje nawet "jakąś" zwrotnice na stronie WWW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię, o jakimś sensownym odskoku - no i nowym asortymencie

H/K  i jest elegancko, a jak by spiąć z którymś s produktów Helixa po głośnikowych, to myślę  że 90 % ludków słuchających muzyki będzie mega zadowolonych ( zostawiająć fabryczny woofer + robiąc drzwi w/g prawideł ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabiałem temat w identycznym aucie. Zasadniczym pytaniem jest czym zasilasz system?W moim wypadku zmiana radia już sporo poprawiła granie tych fabrycznych tweeterów ale w końcu i tak włożyłem grajki z zestawu Focal'a polyglas razem ze zwrotkami. Woofer został fabryczny, do tego maty i gra to całkiem przyzwoicie jak na ten budżet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wiec moze poprstu H/K dla kolegi???  http://olx.pl/oferta/tweetery-harman-kardon-gwizdki-150w-CID5-ID6a0St.html#042ba5e1f6 ten gosciu posiada w dobrej cenie

Ktoś kupował od tego gościa? Bo ma nadal wystawione i chce wpłatę na konto, ale bez potwierdzenia nie będę obcemu gościowi w ciemno kasy wysyłał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...