Skocz do zawartości

Fanaticaudio DAY Edycja V 16-17 Sierpień


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A wiesz że też mi to wczoraj przyszło do głowy po wpisach kto był . . Niby bym mógł się przedstawiać jako Gazownik , tylko że jeśli ktoś nie bywa na forum, to pomyślał by , ktetyn jakiś , po czym przedstawił by się - miło mi ja - Informatyk :D

no to ja tak miałem wczoraj z naszym moderatorem- mastah

 

J- cześć, malutki jestem,

(śmiech)

M- a ja duziutki (i znów śmiech)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki z wczorajszych zawodów w Izbicku: https://www.dropbox.com/sh/1twdvy2ghou80a5/AACQbhZbKKBTl6CAOTkrt7m4a

Fotograf ze mnie tragiczny ale lubię odświeżyć sobie klimat imprezy po przez polukanie fotek.

 

Ogólnie zawody fajnie wyszły, choć frekwencja zza moich czasów spokojnie x 3 ale mam nadzieję doczekam się jeszcze czasów gdzie będzie po 10/12 aut w klasie :)

 Tutaj to chyba lepiej pasuje.

 

Z tego tematu http://www.strefacaraudio.pl/topic/6447-spotkania-lubelskie/?p=435231

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

Właśnie dojechałem ;)

Dzięki wielkie wszystkim którzy dojechali jako zawodnicy i obserwatorzy ;) Zawody bardzo fajne , autka na coraz lepszym poziomie ;)

Jak ktoś chciał by żeby coś mu tutaj jeszcze omówić śmiało piszcie ;)  Wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to może te ode mnie? :)

Powiem Ci że grały całkiem przyzwoicie , ale dupy nie urywało ;) Tam był mały problem z poziomami i walił po uchu jeden TW który na fortepianie trzeszczał , jest jeszcze do ogarnięcia .

Ale jedno jest ważne , mega fajny do instalacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że grały całkiem przyzwoicie , ale dupy nie urywało ;) Tam był mały problem z poziomami i walił po uchu jeden TW który na fortepianie trzeszczał , jest jeszcze do ogarnięcia .

Ale jedno jest ważne , mega fajny do instalacji :D

Byłeś szybszy :)

 

Właśnie dlatego go lubię bo w komorze 200ml to można naprawdę dowolnie go wkomponować a profil akurat mi bardzo odpowiada :)

A są jakieś wyniki już może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na pewno wyniki ;)
W mojej Grupie

1. Gazownik

2. Z niedużą stratą czerwona Honda Accord

3. A3 z twoimi średniakami i lekko trzeszczącym TW

4. Buli w Mietku

 

W Maxi

1 Asikson w TT

2 Artbass

Dalej nie pamiętam ;)

 

W Profi
1 Dziki

2 Kaban

3 Raflip - dzięki stary że wpadłeś i gratuluje rozdziewiczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wakacjach :P

 

 

W mojej ocenie - accord grała troche lepiej niż gazownika autko - mowie o codziennym odsłuchu. Pare mankamentów zostało, ale tak to naprawde fajny samochodzik.

Oba na dobrym poziomie.

 

Co do samochodu A3, nic nie mowię i rozumiem że moze grało "lepiej" ale - nieporozumieniem troche jest auto ktore wpada na podium z uszkodzonym TW który trzeszczy na większości utworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


nieporozumieniem troche jest auto ktore wpada na podium z uszkodzonym TW który trzeszczy na większości utworów.

Nie porozumieniem do czego ? Na poziomie 74 db trzeszczał tylko na fortepianie przy jednym 2 akordach ( 12 utwór) a na 82 db na obu fortepianach (10 i 12) na reszcie nie było to zauważalne ( przy moim odsłuchu może później wysr.ło się mocniej ) Dostał za to -2 za wysoki i -2 na dynamice ( 82 db) Więcej nie mogłem uciąć ;)

Na pewno było to auto które grało nalepszym powietrzem i detalem , byłem w ciężkim szoku jaki detaliczny jest picolak i ten śmieszny średniak ;)  Bas i średnica do poprawy no i oczywista recon na tw :P

 

 


W mojej ocenie - accord grała troche lepiej niż gazownika autko - mowie o codziennym odsłuchu. Pare mankamentów zostało, ale tak to naprawde fajny samochodzik.

Oba na dobrym poziomie.

Były bardzo blisko siebie , bardzo fajne auta , gazownik ma mega dobry subbas , bardzo dobrą reszte pasma , wygrywa techiką . Accord miał bardzo dobrą średnice ( najlepszą ) i  bardzo dobry fundament .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...