Skocz do zawartości

Fanaticaudio DAY Edycja V 16-17 Sierpień


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W sumie ten Pan odpowiedział na wszystkie pytania. Ja już nie mam żadnych.

Znaczy zadowolony/spełniony już jesteś? Pewnie tak samo jak durny trak i parę innych balasów naszego światka CA.

CA kuleje, lepiej ją bardziej dołować niż wspierać...takie to Polskie :huh:

 

Niech hajendy będą z wami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest to jeszcze bardziej normalne bo zawody są w formie festynu/griilla ;) , ale nigdy się sędziom nie przyjżałem :)

Bo tam jest na luzie a nie spinanie bo ten taki a tamten nie wyrazny bo spal malo.

 

Bury zes normalny browar CI sie nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy,

to co z tym Olsztynem - bo nie wiem czy na wahe odkładać czy lepiej przepić na miejscu...

Organizacyjnie większość spraw jest dopięta i nie ma problemu, aby normalnie zamknąć sezon Finałem.

Jednak już wiem, że wcześniej planowany skład sędziów SQL zaczyna się wykruszać. Z racji tego, że impra jest 1-dniowa, to musimy w tym samym czasie zrobić równolegle SQL i dBL. Czyli potrzeba 2 razy więcej ludzi. Jeżeli po tutejszych wywodach i obsrywaniu się, wycofa się jeszcze jakiś sędzia od brzmienia, to ja kasuję Finał SQL, bo nie będziemy się napinać na siłę. Wówczas do Olsztyna jedziemy na dBL / dB Race, no i oczywiście na browar, żeby potem było o czym pisać, skoro o ocenie dźwięku już się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacyjnie większość spraw jest dopięta i nie ma problemu, aby normalnie zamknąć sezon Finałem.

Jednak już wiem, że wcześniej planowany skład sędziów SQL zaczyna się wykruszać. Z racji tego, że impra jest 1-dniowa, to musimy w tym samym czasie zrobić równolegle SQL i dBL. Czyli potrzeba 2 razy więcej ludzi. Jeżeli po tutejszych wywodach i obsrywaniu się, wycofa się jeszcze jakiś sędzia od brzmienia, to ja kasuję Finał SQL, bo nie będziemy się napinać na siłę. Wówczas do Olsztyna jedziemy na dBL / dB Race, no i oczywiście na browar, żeby potem było o czym pisać, skoro o ocenie dźwięku już się nie da.

Ja jestem :) Łukasz z Danielem z Forum wiem że też chcę jechać :) , Raadek chyba też więc powinno być ok :)

Panowie to nie jest śmieszne. Tyle osób się stara coś zrobić dla funu i idei a tu Truck klika zologuj i wszystko idzie w pi....du !

No to trochę też fakt bo nikt nam paliwa za darmo też nie leje , każde zawody żeby was ocenić to 500zł od łebka prytatnie plus kilka tysi team który to urządza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie jest śmieszne. Tyle osób się stara coś zrobić dla funu i idei a tu Truck klika zologuj i wszystko idzie w pi....du !

W dodatku przez to że chciałem się wyrobić na izbicko , praktycznie 2-3 tyg tylko nocowałem w domu jak w hotelu. Kobieta już mi walizki pakowała ! To tak historia z mojego przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kobieta już mi walizki pakowała !

 

Przynajmniej miales lux,mnie kazala samemu sie pakowac!

 

A tak na serio tak to wlasnie wyglada ktos sie stara jak moze zeby go mozna bylo ocenic i sie zobaczyc na luzie a tu takie jaja pozniej wychodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie jest śmieszne. Tyle osób się stara coś zrobić dla funu i idei a tu Truck klika zologuj i wszystko idzie w pi....du !

 

Tomek ogarnij się trochę. Nie wciskaj mnie w nie moje buty.

Może wyjaśnię dlaczego poruszylem ten temat, osoba, która była w Izbicku spytała mnie czy to normalne, że na imprezie gdzie przychodzą widzowie, rodziny itd organizator i sedziowie jawnie wali alkohol. Odp tak to normalne aczkolwiek nie znaczy to,że uważam to za dobre. Spytałem więc tutaj. Problem nie leży w tym, , że się pije bo sam święty nie jestem a kto i kiedy to robi.

Masz przykład także Baltosza a to tylko jeden z licznych, którzy widząc nagonke wola siedzieć cicho , , że takie obrazki nie są takie "fajne", "cool","bez spinki" od tego masz grilla czy piknik a nie publiczne zawody.

To zaś, że sql będzie czy nie ma z pewnością mało wspólnego z jednym czy drugim wpisem od zeszłego roku już i ten sezon stał pod znakiem zapytania.

Skoro Jurek pisze, że nie ma ochoty, to nie ma ochoty i nic mnie do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 że takie obrazki nie są takie "fajne", "cool","bez spinki" od tego masz grilla czy piknik a nie publiczne zawody.

To może Ci coś źle donieśli, bo to akurat była prywatna impreza, na prywatnej posesji, za prywatne pieniądze zorganizowana dla prywatnych celów i widzimisię organizatora. Zawody są organizowane głównie dla teamowych zawodników, czyli dla zamkniętego grona, a pozostali niezrzeszeni zawodnicy są zapraszani jako mile widziani, ale goście. A gość może zaproszenie odrzucić albo przyjąć, jednak na warunkach gospodarza. KUMASZ? 

Poza tym nie rób chłopie fermentu o czymś, czego nawet sam nie widziałeś, bo ta nie byłeś. Jeżeli nawet ktoś na prywatnej, plenerowej, PIKNIKOWEJ imprezie, na terenie należącym do restauracji, wypije nawet 2-3 browary w ciągu 5-7 godzin, to przeważnie ten, który albo nie ma żadnego wpływu na ocenę, bo jej po prostu nie wykonuje i robi coś innego, albo ten, który jest już po swoich ocenach, bo miał tylko 1-2 auta i skończył dużo wcześniej niż inni, albo ten, który w ogóle nie miał nic ważnego do roboty, bo przyjechało za mało zawodników i plącze się jedynie wokół biura i aut. Jednak nikt na bombie nie ocenia. Taki jest charakter tych imprez i jak Ci takie nieodpowiadają, to je olej, ale nie klep ciągle jęzorem, bo jako osobę tam nieobecną, powinno Cie to g.... obchodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zapytam bo padło kilka słów na temat finałów.

Czy prawdą jest że regulamin uległ zmianie i jeden start w zawodach pozwala na udział w finale ? Jak sezon się zaczynał to pamiętam że to było kością niezgody i w sumie zaliczyłem wszystkie eliminacje , ale przez zmianę klasy na ami żeby były dwa starty i to z uwalonymi piecem/ami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozwinął temat :kwasny:

Dzięki bury22 za słowa dla mini auta z mini grupy :P 

Panda Maćka na wysokim poziomie - było z kim rywalizować :padam:

W tym roku jednak uspokajam yasica2'ę bo ani nie nabrałem wystarczająco punktów, też tylko na jednej imprezę się załapałem i to bardziej bo aeron mnie "zainfekował" tym startem :ok: plus dawno zaklepany urlop który pada akurat na czas organizacji MP. Szkoda bo chyba bym się przejechał i tak by imprezy przeżyć :rolleyes:

Mam za to zapal na przyszły sezon więc liczę na na zdrową rywalizację :zdrowko:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...