Skocz do zawartości

Fanaticaudio DAY Edycja V 16-17 Sierpień


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Burek nie miał oznak kaca czy zmęczenia. (widocznego) Więc trzeba zbudować nowy punkt regulaminu na 2015 - badania alkomatem - alkochol i pobranie krwi - czy sędzia ma sędziowanie we krwi czy w d....pie. Buhaha.

 

Gazu... Idąc Twoim tokiem myślenia , zabieranie prawka porannym "niedzielnym" kierowcom za 1,5 promila, mimo ,że koleś niby "świeży" i pachnący bo wstał i zjadł śniadanko, jest kardynalnym błędem drogówki?

Widocznie się już przyzwyczaiłeś do tych widoków... Ja też... Ale , jak widać są także ludzie, którym średnio się to podoba, skoro dotarło to do mnie a nie byłem na eliminacjach...

 

 

 


Też nie mam zastrzeżeń - chociać troche dziwnym, jest zwyczaj "spożywania" podczas eliminacji (wczesne popołudnie).
Przecież tam też mogą rodzinki z dziećmi wpaśc odwiedzić - zalukać jak to wyglada.
 
Po 17 niech się dzieje wola nieba

 

Do tego właśnie zmierzam.... Do 15 trzymać choć namiastki fasonu... Co potem, to potem, to czas prywatny... A nie widok głównego JD (to nic ,że aktywnie nie oceniającego, ale mimo wszystko reprezentującego Easca'e) walącego w czasie trwania zawodów browary.... Średnie budowanie image'u... Dla takiej rodzinki z dzieckiem... "Głośny ogródek piwny..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


A może niech zainteresowani pogadają sobie na zawodach na żywo. ..

 

I co niby według Ciebie ma zrobić taki widz czy zawodnik?? 

W dzień oceny podejdzie do sędziego i powie mu ,że ma nie oceniać jego auta bo słabo po nocce wygląda? No to mu nie oceni i wróci do domu, na pusto. Ewentualnie tylko go wkur... i potem znajdzie to na arkuszu. Albo co ma podejść do stolika organizatora i powiedzieć Jurkowi ,że mimo,że tylko klepie przy kompie, ciulowo wygląda stojący na żywca browar w czasie trwania zawodów? 

Zejdż na ziemię Adam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpatrujac sobie z oka widza,to ja nie wiem w Czym Truck robisz problem??? Czy uwazasz ze jak bys mial swoj biznes i nagle naszla by Cie ochota na browarka to zapewne bys sobie nie wypil bo zaraz twoje sumienie powiedzialo by Ci : " nie pij to nie ładnie tak zeby szef czy wlasciciel pił sobie piwko" bo przeciez taka osoba to nic innego jak czlowiek.

 

Jakby miala to byc impreza anty alkoholowa to napewno nie dalo by sie kupic zadnego alkoholu,a chyba bylo inaczej.Napewno na zadnej z eliminacji nie bylo napisane ze to wylacznie piknik rodzinny.

 

Wiec niech bedzie tak jak slawa88 napisal ze niech ten co ma problem niech wystapi przed szereg i niech napisze co bylo nie tak,a nie pisanie do drugich osob (tj do Ciebie Trucku byc moze do kogos wiecej ) a te zeby mialy bezsensowny temat na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck, wypaczony mózg masz. Drogówka dysponuje alkomatem , JD może ale nie musi. Kierowca + kac = potenjalny 1,5 tonowy pocisk. Sędzia + kac = skupienia -3 pkt Oczywiście jeśli wogóle był na kacu.

 

Jeśli nie widzisz różnicy w powadze problemu to przyjmij na baniak litra łychy. Włącz sobie jakieś Redtube może zobaczysz świat w bardziej różowych kolorach.

 

Da się ponadto zauważyć że im ktoś dalej zagadnienia, tym bardziej bije piane. Jakoś nie lamentowałeś tak w czasach swoich startów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez spiny ... obydwie strony mają troche racji. Prawda jest taka, że Ci którym to przeszkadza nie jeżdżą na tego rodzaju eliminacje, więc się nie odezwą... po prostu nie będą przyjeżdżać - ja w sumie też bym na ich miejscu więcej nie przyjechał bo przecież nie zacząłbym ich wszystkich nawracać i wpychać się im z butami na podwórko . Tylko czy o to nam chodzi?

Trucku ma trochę racji, dla osoby postronnej, czy kogoś świerzego takie widoki to negatywny PR. Co innego dla większości użytkowników którzy się znają i jest to rodzaj spotkania raz na jakiś czas. 

 

Mnie osobiście ni grzeje ni ziębi czy ktoś pije czy nie... ale nie zabieram dziecka ani żony na takie zawody.

Fajnie gdyby grono się powiększało, więc po co zniechęcać potencjalnych amatorów CA.

 

P.S. Jeśli chodzi o sędziów to uważam, że jeśli choć część osób tego wymaga mogliby się do tego dostosować. W końcu ludzie jadą niekiedy kawał drogi, płacą wpisowe... Nawet jeśli picie poprzedniego dnia/w trakcie nie ma większego znaczenia w praktyce na ocenę, to po co stwarzać pretekst do ewentualnych domniemań i kwasów. 

 

Skoro temat wypłynął na forum to musi coś w tym być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto puścił powietrze że temat wypłynął - nieobecny Truck

Truck jak zawsze trochę zadymił od dupy strony.

 

Ale wszyscy wiemy jak to wygląda na eliminacjach i ja w tym roku na niejednych byłem. Może i truck trochę podkolorował, ale ja potwierdzam że trochę prawdy w tym jest. Nie kontrolując nikogo alkomatem, ani snując domysłów o stanie samopoczucia i ilości toksyn w organizmie. Śmiało stojąc wcale nie tak blisko można było usłyszeć "co to się nie działo" z piątku na sobotę. A widok sędziego podczas odsłuchów popijającego browarka... nie sądze żeby to miało wpływ na ocenę, ale dla mnie chociażby nie wygląda to profesjonalnie... a takie te zawody powinny być.

 

Jeśli chodzi o mnie, jeżdżę się tam spotkać z ludźmi w miłej atmosferze. Jak najdzie mnie ochota startować to wypowiem na głos jak mi coś nie podpasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wygladałeś raczej tak jakby było Ci zimno :D

Fakt, bo miałem 2 tygodnie orki w robocie , plus do tego po robocie zostawałem zawsze do 23 coś grzebnąć , w zeszłą sobotę grzebałem CA od 11 do 5:30 , w piątek przed izbickiem od 10 do 4:30 (sen przed izbickiem 45 - 70 min bo nie wiem kiedy odleciałem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za granicą w Sosnowcu i w Wałbrzychu... jakaś spowiedź? Na Izbicko nie było dane mi dojechać.

No jak spowiedz to spowiedz....Za granica widziales jakichs niewyraznych??? 

 

Kurde wychodzi ze tu polowa abstynentów ktorzy maja problem z tego powodu.

 

Przeciez nawet jak ktos kogos z piwkiem widzial na eliminacjach to zaden powod.Nikt nikogo nie zbieral z ziemi.

Robicie problem z niczego.Jest wolny kraj a tu wychodzi ze nawet piwa nie mozna sie napic a tym bardziej wygladac na zmeczonego,niezaleznie z jakiego powodu bo zaraz głupie docinki ze pił cała noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...